Tel, WhatsApp +37258973482‬
info@lounaeestlane.ee

Kuvatõmmis.

Võru korteri kohta on pandud veebi üles omamoodi kuulutus: 2-toaline retrolaks maailmalõpu üleelamiseks.

Korteri kohta on kuulutuses edastatud järgmine selgitus:

Norm korter Võru äärelinna piirkonnas, suht Magaziini kaupluse lähedal, kust saab soodsalt kummikuid.

Hea koht maailmalõpu üleelamiseks (ahiküte, puupliit). Kui teistel pole elektrit ega gaasi, keedad sina rahulikult nuudlisuppi.

Korter asub hoone keskel ja on kahele poole maja planeeringuga (korterist avanevad vaated korterelamu ette ja taha).

Korter on rahuldavas seisukorras vanema viimistlusega. Korteris on tehtud järk-järgult sanitaarremonti.

Seinte abil on moodustatud järgnevad ruumid: esik, köök, elutuba, magamistuba, WC/vannituba. Põrandatele on asetatud neid materjale: laminaatparkett, PVC-kate, keraamilised plaadid. Täiesti ebaolulise faktina toon välja ka 2-kordsed pakettklaasiga plastikraamidel aknad. Rahuldavas seisukorras sanitaartehnika. Köögimööbel. Elektripliit.

Ahju ja puupliiti juba mainisin, seega, ei hakka üle kordama. Ütlen lihtsalt, et ahi ja puupliit on ka. Muide, kuigi küttekoldeid on kahtlaselt palju, on korterit siiski keeruline maha põletada, sest vaid 20 meetri kaugusel asub Päästeamet. Voolik lendab aknast sisse minutiga.

Keldriboks, mille saab täita tatra ja soolaga – sobib ka varjendiks.

Puukuur, kuhu mahuvad vabalt paari talve küttevarud. Kui peres on salajoodik, on kuur parim koht pooliku viinapudeli peitmiseks. Abikaasa ei saa kunagi aru, miks mees kuurist tulles rõõmsalt õhetab. Arvab, et värske õhu mõjul.

Keldrikorrusele on aretatud majaelanikel ka saun, mida sõbralikult kokkulepete alusel ka kasutatakse. Sauna retro-väärtus on ka päris kõrge.

Lähim toidukauplus (Jaagomäe kauplus) asub korterelamust 50 m kaugusel. Lähim lasteaed (Lasteaed Punamütsike) asub 1 km kaugusel ja lähim kool (Võru Kreutzwaldi Kool) 1 km kaugusel. Lähim bussipeatus asub vahetult korterelamu ees. Lähim mustikamets on … aa, seda vanaema ei lubanud avaldada.

Liis Haavelil palume mitte tülitada.

Alla on kirjutanud omanik Margus.

Korteri hind on 31 tuhat eurot.

Viimased uudised