Tel, WhatsApp +37258973482‬
info@lounaeestlane.ee

Pilt: OlyBet

Olympic Entertainment Group AS (OEG) ja NBA (National Basketball Association) sõlmisid mitmeaastase eksklusiivkokkuleppe, millega saab OlyBetist eksklusiivne spordiennustuse partner NBA-le Eestis, Lätis, Leedus ning Slovakkias. 

NBA 2019-2020 stardib taas täna ehk 30. juulil. Playoffides pannakse pall mängu 17. augustil.

OEG kaudu saavad nüüd tuhanded korvpallifännid Eestis ja teistes Balti riikides läbi spordiennustuse kaasa elada NBA lahingutele nii läbi OlyBeti online keskkonna kui ka spordibaaride.

Ekslusiivne partnerkokkulepe katab veel NBA sotsiaalmeedia- ja digiplatvorme. Lisaks saab OEG-st alates 2020/2021 hooajast piirkonna ametlik NBA free-to-play ja NBA Pick’Em mänguplatvormide spordiennustuse partner.

„Meil on hea meel teha koostööd OEG-ga, mis on piirkonna juhtiv spordiennustuse ja meelelahutusettevõte. Ajastus kokkuleppeks on ideaalne, taasalustame hooajaga ning NBA mängud on eetris Euroopas parimal eetriajal, iga päev,” ütles Scott Kaufman-Ross, kes on NBA presidendi asetäitja, juhtides Fantasy & Gaming üksust. “Koostöö annab OlyBetile võimaluse luua oma piirkonnas kõige autentsem NBA spordiennustuse kogemus ning pakkuda fännidele võimaluse kaasa elada NBA mängudele.”

„Meie piirkonna korvpallisõbrad saavad hea võimaluse läbi mängude, ürituste, sotsiaalmeedialahenduste ning parima spordiennustuse NBA-le kaasa elada,” lausus Corey Plummer, Olympic Entertainment Group AS-i juhatuse esimees ja tegevjuht. „Partnerluses NBA-ga oleme jätkuvalt innovatiivsed ning loome uusi võimalusi meie klientidele ja korvpallisõpradele.”

Osana sõlmitud kokkuleppest on OEG-l õigus kasutada ametlikku NBA brändingut oma spordiennustuse kampaaniates Eestis, Lätis, Leedus ja Slovakkias. OEG ja NBA teevad koostööd vastavalt heale tavale ja kaitsevad NBA mängude usaldusväärsust.

Alates 30. juulist mängib 22 meeskonda kaheksa mängu kuni 14. augustini Floridas, ESPN Wide World of Sports spordikompleksis, Walt Disney World teemapargis. Playoff’id algavad 17. augustil.

Fännid saavad uudiste, mängutulemuste ja videote jaoks allalaadida ametliku NBA App’i iOS ja Android seadmele ning jälgida  NBA  Instagram’i NBAEurope.  NBA ametlikku nänni saab osta NBAStore.eu. Spordiennustuse sõbrad saavad oma lemmikutele kaasa elada olybet.ee vahendusel.

NBA
NBA on globaalne spordi- ja meediaorganisatsioon, mis on loodud korvpalliliiga toetuseks: the National Basketball Association, the Women’s National Basketball Association, the NBA G League ning the NBA 2K League.  NBA tagab mängude ja programmiga kohaloleku 215-s riigis, 50-s keeles. NBA nänni müüakse 100 000-s kaupluses, 100-s riigis ja kuuel kontinendil. NBA 2019-2020 hooajal osaleb 108 mängijat 38-st riigist.  NBA digikanaliteks on NBA TV, NBA.com, the NBA App and NBA League Pass.  NBA kaasab maailma üht suurimat sotsiaalmeedia kogukonda ehk 1.6 miljard jälgijat ja laikijat meeskondade ja mängijate kohta kokku. NBA Cares veab ühiskonnas sotsiaalselt vastutustundlikke teemasid, tehes koostööd rahvusvaheliselt tuntud noorte-, pere- ja terviseorganisatsioonidega.

Olympic Entertainment Group AS
Olympic Entertainment Group on juhtiv kasiino ja meelelahutusettevõte, mis tegutseb nii Eestis, Lätis, Leedus kui ka lisaks Slovakkias, Itaalias ja Maltal. OEG opereerib enam kui 120-t hasartmängu- või majutusettevõtet, seal hulgas Hilton Tallinn Park, Voodoo Grill Restoran ning mänguportaal OlyBet (Eestis, ewww.olybet.ee). OlyBet on number üks online brand Eestis, Lätis ja Leedus, mis pakub online spordiennustuse, kasiino ja pokkeri kaasaegseid mänguvõimalusi. Olympic Casino on Balti riikide juhtiv operaator, olles auhinnatud järgmiste tiitlitega: Best European Operator, European Dealer Champion ja World’s Best Bartender. OEG on olnud läbi aegade vastutustundliku mängimise eestvedaja ning toetab kohalikku spordielu.

Viimased uudised