Tel, WhatsApp +37258973482‬
info@lounaeestlane.ee

Odessast pärit info kohaselt kehtestas linnavolikogu piirangu, mille kohaselt tohib „seksiga tegeleda” vaid nelja tunni jooksul ööpäevas.

Nimelt olevat Odessa linnavolikogu liikmed kinnitanud 14. detsembril toimunud istungil „Kodanike seksielu reeglid”, mis lubavad kodanikel astuda suguühtesse vaid kella 23.00-st kuni 03.00-ni. Selle otsuse poolt hääletas 48 saadikut.

Uue korra järgi on mistahes seksuaalsed kontaktid väljaspool lubatud aega keelatud ja üleastumise korral on ette nähtud trahvid „Huligaansuse” paragrahvi järgi.

„Eeskirja” projekti autor on erakonna „Usalda tegusid” liige Jelena Esenovitš ja tema väitel ajendasid teda „moraalsed põhimõtted, kristlikud reeglid ja mure töötavate inimeste pärast”.

„Odessa elamud kostavad hästi läbi, mistõttu võib varajasem seksiga tegelemine traumeerida lapsi ning vanureid, kes elavad seina taga. Suguakti sooritamine südaöisel ajal pole samuti soovitav, kuna see võib äratada naabrid, kes peavad varakult ärkama ja minema vahetusse tööle – näiteks linna ühistranspordi töötajad,” märkis Esenovitš.

Seksuaalelu reegleid hakkavad jälgima spetsiaalsed „Munitsipaalvalve” patrullekipaažid, kes hakkavad piiluma öisel ajal akendesse, et välistada õigusrikkumisi.

„Laiendame programmi „Turvaline linn” järgmisel aastal kuni 530 miljonini, et osta piisavas koguses droone, autotõstukeid ja öövaatlusseadmeid, et korrakaitsjad saaksid oma ülesandeid täita,” ütles linnapea Gennadi Truhhanov.

Odessa kõrgkoolides ja töökollektiivides peetakse programmi „Tervis” raames loenguid kirglikkuse tähtsusest.

NB! Odessa allikate väitel on tegemist libauudisega!

Viimased uudised