Tel, WhatsApp +37258973482‬
info@lounaeestlane.ee

Talvekuud ning külmad ilmad on peagi lähenemas, mispärast tuleb võimalikult varakult ehk juba nüüd hakata mõtlema talverehvide peale.

Aasta 2020 on kindlasti kirev aeg nii mõnelegi ning seda ka autode maailmas – palju on uusi lahendusi ning häid hindu, mis võimaldavad igal sõidukijuhil leida endale meelepärased rehvid. Siit leiad uudsemad ja kvaliteetsed rehvid aastal 2020 koos kõige parima hinna ja kvaliteedi klassiga.

REIFEN NordFrost 3

Rehviekspert REIFEN on üks tuntumaid Saksamaa rehvitootjaid, mis pakub laias valikus rehve ja rattaid.  Aastal 1986 alguse saanud bränd on jäänud silma just oma kvaliteetsete talverehvidega. Nord Fost 3 on üks soodsamaid valikuid, mida oma ohutuse jaoks talvel lubada saad – selle hind võib alata juba 32 eurost. Rehvi kiirusindeks on H (kuni 210 km/h) ning tegu on ilma naastudeta rehvideta, millel ei ole küttesäästlikkuse ega märghaardumise funktsiooni. Brändilt leiad muidu veel hea hinnaga veelgi funktsionaalsemaid rehve, samuti on valikus ka universaalsed rehvid.

SAVA Eskimo Stud

SAVA on samuti Saksamaa päritoluga bränd, mis alustas tootmist rataste disainiga. Siinkohal on tegu naastrehviga, mille kiirusindeksiks on T (kuni 190 km/h). Olemas on ka lamellrehvid Sava Eskimo Ice MS. Kütusekuluks võib nimetada C klassi ning haarduvuseks E klassi. Müratase on ca 68dB, mis võrdub veidi valjema vestlusega inimeste vahel. Naastrehvi hind võib alata 55 eurost, tagades suurepärase sõidukogemuse nii algajale kui ka kogenud autojuhile.

GISLAVED Euro Frost

Gislaved on Rootsist pärit rehvide tootja ning selle ajalugu küündib 19. sajandi lõppu. Tegu on ühe populaarseima rehvitootjaga üle maailma. Euro Frost on naastudeta talverehv, mille kiirusindeksiks on T (kuni 190 km/h) ning selle kütusesäästlikuse klassiks on E. Märghaardumise kategooriaks on C, kuid samalt brändilt võid leida ka suurema märgistusega talverehve koos hea hinna ja kvaliteedi suhtega. Hinnad algavad veebipoodides juba 60 eurost.

NEXEN Winguard WT1

Aastal 1942 Koreas asutatud ettevõte on tootnud juba enam kui 70 aastat kvaliteetseid rehve, otsides ja rakendades uuenduslikke tehnoloogiaid ja meetodeid. Kui Sinu jaoks on oluline märghaardumine, pakub Nexen B klassis naastudeta rehve. E tähisega kütusesäästlikus aitab hoida kokku küttekuludelt ning selle kiirusindeks R pakub võimalust mugavalt sõita kuni 170 km/h. Seekord algab hind 90 eurost, mis on võrreldes kvaliteediga kindlasti väärt.

GRIPMAX Status Pro Winter

Kui Sinu jaoks on oluline säästa nii kütuselt ning pead sama tähtsaks ka märghaardumist, sobivad need talverehvid ideaalselt Sulle. Mõlema puhul on klassiks C ning kiirusindeks on kuni 240 km/h (V). Gripmax on alati jäänud brändina silma tehnoloogiliselt arendatud toodetega ja ainulaadse disainiga. Selle 71 detsibelline müratase on võimalik võrrelda tavapärase inimeste vahelise vestlusega. Selle rehvi alghinnaks on orienteeruvalt 100 eurot.

GT Radial Champiro Winterpro

Kui kasutad Singapuri päritoluga GT Radial rehve, saad olla kindel, et need on läbinud karme kvaliteedikontrolle kogu rehvitööstuses, et tagada parim sõidukogemus.  Kui Sinu nõudmised on samad, mis eelmise rehvi puhul, kuid eelistad veelgi soodsamat valikut, on see talverehv just Sulle mõeldud. Selle naastudeta rehvil on samuti nii kütusesäästlikuse kui ka märghaardumise klassiks C. Sama on ka kiirusindeks, kuid selle rehvi hind võib alata juba 86 eurost.

ROADCRUZA Ice-Fighter II

Juhul kui Sulle teevad muret kõrged kütusele kuluvad summad, siis tasub kahtlustada rehvide kütusesäästlikkust. Austraalia tootja Roadcruza eesmärgiks on luua kõrge kvaliteediga rehve igaks olukorraks, ühendades nii ekspertide kogemuse ja teadmised. See mudeli eripäraks B tasemega kütusesäästlikkuse klass, aidates säästa ka pikematel sõitudel. Selle naastudeta rehvi kiirusindeks on kuni 190 km/h (T) ning märghaardumise kategooriaks B. Lisaks algab rehvi hind algab 80 eurost, sobides hästi ka kitsama rahakoti omanikule.

Libedad teed vajavad õigeid vahendeid, et tagada nii enda kui ka teiste ohutus. Kõik hinnad ning informatsioon on võetud Kaup24.ee leheküljelt, kus leiad sageli sooduskampaaniad ja pakkumisi, mis aitavad talverehvidelt säästa veelgi.

Kommentaarid

Viimased uudised