Tel, WhatsApp +37258973482‬
info@lounaeestlane.ee

Pilt: Circle K

Tänasest, 28. aprillist saab Circle K täisteenindusjaamades tasuda tankimisel auto numbrimärgiga. Easy Fuel numbrimärgi makse on ainulaadne terves Baltikumis.

„Easy Fuel numbrimärgi makse on Circle K uus äpp, mis viib sõiduki tankimiskogemuse uuele tasemele. See võimaldab kütuse eest tasuda täiesti automaatselt – teenindusjaama kaamera tuvastab kasutaja sõiduki numbrimärgi ja nutitelefoni asukoha järgi,  kütusepüstol avaneb ning tankimine võib alata,“ selgitas Circle K Eesti mootorikütuste müügidirektor Raimo Vahtrik. Ta lisas, et digiriigile kohaselt on numbrimärgi makse järgmine samm innovatsioonist, kuidas klientidele veelgi mugavamat ja kiiremat teenust pakkuda.

Numbrimärgiga saavad Cirlce K täisteenindusjaamades tasuda kõik, kes on laadinud alla Easy Fuel rakenduse ning sisestanud oma andmed, sõiduki numbri ja maksevahendi. „Oluline on siinkohal lubada rakendusele ka asukoha ligipääs ning tõuketeated, sest kaamerad kasutavad just neid kasutajakonto tuvastamiseks. Seetõttu on oluline, et tankimisel on kaasas ka nutitelefon,“ selgitas Vahtrik. Ta lisas, et Easy Fuel rakendus kasutab kaameraid vaid auto tuvastamiseks ning peale tehingu lõppu andmed Circle K süsteemist kustutatakse.

Easy Fuel rakendusse saab lisada nii palju sõidukeid, kui vaja, kuid ühe ja sama sõiduki numbrimärki ei saa siduda mitme kasutajakontoga. „Ühe ja sama sõiduki sidumine vaid ühe kasutajakontoga on vajalik selleks, et süsteem teaks, milliselt kontolt raha maha võetakse. Nii väldime olukordi, kus tankimisel võetakse makse mõne pereliikme kontolt, kes tankimas hetkel ei olnudki,“ kirjeldas Vahtrik.

Vahtrik rõhutas, et kui rakendust peaks tabama ootamatu tõrge ning läbi Easy Fuel rakenduse ei ole võimalik tehingu eest tasuda, siis on alati võimalik tehingu eest maksta õues asuvas makseterminalis või teenindusjaamas.

Praegu on Easy Fuel rakendusega võimalik tankida 60-s Circle K täisteenindusjaamas üle Eesti. Automaattanklates lisandub numbrimärgi makse võimalus selle aasta jooksul, lisaks on arendusjärgus ärikliendi maksevõimalus.

Kuidas auto numbrimärgiga tankida?

1.      Lae alla Easy Fuel rakendus App Store’ist või Google Play poest

2.      Registreeri Easy Fuel rakenduses oma andmed ja auto numbrimärk

3.      Lisa maksevahendiks Mastercard või Visa pangakaart ning veendu, et maksekaardil on lubatud internetimaksed

4.      Luba rakenduses ligipääs asukohale ning saata teavitusi – süsteem kasutab mõlemat kasutajakonto ja numbrimärgi tuvastamiseks

Viimased uudised