Tel, WhatsApp +37258973482‬
info@lounaeestlane.ee

Foto: Nova Post

Ukraina juurtega logistikafirma Nova Post, mis sisenes Eesti turule 2023, aasta oktoobris, esitas klientidele uue teenuse. Nüüd on lihtne, turvaline ja kiire saata dokumente, pakke või kuni 100 kg kaaluvaid veoseid mitte ainult Euroopast Ukrainasse või vastupidi, vaid ka Euroopa riikide vahel, kus on olemas Nova Post filiaal.

 Euroopa riikide vahel tarnib Nova Post saadetisi kontorisse, kulleriga, postkontorisse või pakiautomaati. Eestist on võimalik saata pakki 9 riiki, kus Nova Post on ametlikud esindused: Poolasse, Lätti, Leetu, Tšehhi, Saksamaale, Slovakkiasse, Ungarisse, Itaaliasse ja Hispaaniasse ning Ukrainasse. Tarneaeg Euroopa riikide vahel — alates 2 päevast.

Tarnehinnad arvutatakse lähtuvalt paki kaalust ja riikide vahelisest kaugusest.

Kuni 30 kg kaaluvate pakkide kulleriga aadressile kohaletoimetamise eest tuleb maksta lisatasu +€2 Leetu või Lätti ja +€4 teistesse riikidesse.

Tarnetasu maksab saatja: kontoris (sularahas või kaardiga; veebis mobiilirakenduses või Nova Post veebisaidil) või aadressil (veebis mobiilirakenduses või Nova Post veebisaidil).

„Meie missiooniks on elu- ja äritegevuse lihtsus. Just seepärast me mitte ainult kasvatame oma võrgustikku, vaid laiendame ka oma teenuste nimekirja. Täna ühendab Nova Post mitte ainult ELi ja Ukrainat, vaid ka Euroopa riike omavahel, pakkudes kiiret, lihtsat ja turvalist kohaletoimetamist alates 2 päevast,” kommenteeris Nova Posti kaasomanik Volodymyr Popereshnyuk.

Rahvusvahelisi saadetisi saab vormistada online mugavate digitaalsete vahendite, nimelt mitmekeelse veebisaidi, mobiilirakenduse ja ärikonto kaudu, kus klient saab mitte ainult luua paki, vaid ka helistada kullerile, maksta tarne eest, teada saada lähima kontori või paki väljastamise aadressi ja tööaega ning jälgida paki liikumist reaalajas.

Lisateavet rahvusvaheliste tarnetariifide, keelatud kaupade nimekirja ja muu lisateabe kohta leiad aadressilt: https://novapost.com/et-ee/international/send-to-another-countries

Viimased uudised