Tel, WhatsApp +37258973482‬
info@lounaeestlane.ee

Victoria Tkatš. Pilt: SEB

Aasta lõpp on enamat kui viimane lehekülg kalendris. See on aeg, mil vaadatakse tagasi, analüüsitakse möödunut ja seatakse sihid uutele väljakutsetele. SEB eraklientide segmendi projektijuht Victoria Tkatš toob esile neli nõuannet, kuidas muuta 2024 enda jaoks edukaks finantsarengu aastaks.

Investeerige iseendasse
Finantsstabiilsuse saavutamiseks, alustage investeerimisest iseendasse – uute oskuste omandamine, erialase täiendõppe läbimine või isiklike arengueesmärkide püstitamine võib kanda teid uutesse kõrgustesse. Kiire kasvu ja arengu saavutamiseks, panustage nii aega kui ka ressursse.

Nutikate tehnoloogiatega võidate
Rahaliste eesmärkide järgimisel kasutage uuenduslikke tehnoloogilisi lahendusi. Nutikad rakendused aitavad reaalajas jälgida kulutusi, teha investeeringuid ja hallata eelarvet ning alustada võib mobiilipangast. Tehnoloogilised vahendid muudavad finantseesmärgid kergemini käegakatsutavaksja jälgitavaks.

Kujundage hoiakuid, mitte vaid finantse
Vastupidavus on võti – seda mitte ainult majanduslikult, vaid ka vaimselt. Kaaluge hoolikalt, kuidas saaksite tulevikus hakkama võimalike ebakindlate majanduslike oludega ning pidage meeles, et positiivne meelestatus on parim kaitse igas olukorras. Ootamatustega kiirelt kohanemiseks, tehke algust meelerahufondiga, mis on abiks näiteks töökoha kaotuse, haigestumise ja sellega kaasnevate raviarvete või erakorraliste remondikulude korral.

Inspiratsioon kui kiirtee rahalise eduni
Kust leida inspiratsiooni ja nõuandeid finantsarengu kavandamiseks? Jälgige finantsblogijaid, kuulake taskuhäälinguid ning lugege motiveerivaid raamatuid – viska pilk peale Kätriin Huttuneni
majandusvaldkonna raamatusoovitustele
. Inspiratsioon ja teadmised on kiireim tee rahalise edu suunas.

Nüüd on hea aeg alustada eduka finantsaastaga. Tasub proovida uusi ideid, võtta vastu väljakutseid ja unistada suurelt. Igaühe finantsteadmiste areng on tema enda kujundada – sellest teekonnast võiks luua midagi, mille üle uhke olla.

Viimased uudised