Tel, WhatsApp +37258973482‬
info@lounaeestlane.ee

nordeconil

Nordeconil valmis Tartu Uus-Tammelinna elurajoonis viies kortermaja ning 1. detsembril algab üheksast majast koosneva linnaku kuuenda maja ehitus.

„Uus-Tammelinna elurajooni majad meeldivad ja ka sobivad lastega peredele – piirkond on ilus ja rahulik, samas on olemas korralik infrastruktuur,” ütles Nordecon ASi Lõuna-Eesti piirkonna juht Toomas Rell.

„Viimasel ajal populaarses köök-elutoas on võimalik muidugi pärast tööpäeva tervel perel ühes ruumis viibida, kuid klientidelt saadud tagasiside põhjal oleme planeerinud uude ehitatavasse majja kahetoalisi kortereid, millel on võimalus eraldada köök suurest toast. Moodsad tüüplahendused avatud köögiga ei olegi enam nii moodsad – mida väiksem korter, seda olulisem on, et köögi hääled ja lõhnad saaks eraldada elutoast,” lisas Rell.

Haki 6 kortermaja ehitus algab 1. detsembril ja hoone valmib augustis 2017. aastal. Hoones on 24 korterit, teatas ettevõte.

Nordecon alustas Tartus Tammelinnas Savi ja Haraka tänaval uue elamupiirkonna ehitusega 2014. aasta kevadel, praeguseks on valminud viis maja. Kokku plaanitakse piirkonda ehitada üheksa hoonet. Korterelamud on kolme- kuni viiekorruselised, milles on vastavalt 15 kuni 25 korterit.

Lõunaeestlane

Viimased uudised