Tel, WhatsApp +37258973482‬
info@lounaeestlane.ee

Foto: Neste

Täna, 27. novembril alandas Neste kõikide kütuste hindu 8 senti liitrilt. Hinnalangetus toimub ülemaailmse Musta Reede kampaania raames ja kehtib kuni pühapäevani. Samal ajal on ettevõte lõpetamas talvekütuste laialivedu ning on valmis 1. detsembril Eestis kehtima hakkavaks arktilise diislikütuse müügi kohustuseks.

Kütusehinnad Neste tanklates sel nädalavahetusel:

Bensiin  95 – 1.149

Bensiin 98 – 1.199

Diislikütus D – 0.959

Neste Pro Diesel – 1.039

„Pakume talvetingimusteks sobilikku kvaliteetset kütust ja juba täna on meie tanklad talveks valmis. Pakasekindel arktiline diislikütus on pea kõikides Neste tanklates kohal või kohe saabumas, selle olemasolust annab märku tankimispüstolitele paigutatud kleeps,“ ütles Neste Eesti turundus- ja kommunikatsioonijuht Risto Sülluste.

1. detsembrist kuni 28. veebruarini järgmisel aastal kehtib Eestis arktilise diislikütuse müügi kohustus. Neste tanklates on saadaval talvine Neste Futura diislikütus külmakindlusega kuni -32 kraadi ning Neste Pro Diesel külmakindlusega kuni -37 kraadi. Samuti on saadaval talvine klaasipesuvedelik Neste City Voltera Pro külmakindlusega kuni -20 kraadi.

Fossiilse diislikütustega võrdselt pakasekindel on ka täielikult taastuvatest allikatest toodetud Neste MY diislikütus, mille tooraineks on toiduaine- ja kalatööstuse jäätmed ja jäägid. Neste MY külmakindlus on kuni -37 kraadi, kütus vastab kõrgetele EN15940 kütusestandardi nõuetele ning selle keskkonnaheide oma elutsükli jooksul on kuni 90 protsenti väiksem kui fossiilsel diislikütusel. Diiselautode omanikele tähendab see võimalust vähendada oma tegevuse mõju kliimasoojenemisele.

Kommentaarid

Viimased uudised