Tel, WhatsApp +37258973482‬
info@lounaeestlane.ee

Elron kutsub kõiki reisijaid üles vastutustundlikule käitumisele – juba rongi sisenedes tuleb kanda maski, et tagada turvatunne teistele reisijatele ja aidata kaasa Eesti avatuna hoidmisele.
Maskikandmise kohustus ühistranspordis on alates esmaspäevast, 2. augustist.  

„Kõik Elroni klienditeenindajad kannavad rongis maski, et vähendada võimalikku viiruse levikut ja ohtu nakatuda. Samamoodi palume kõigil reisijatel pidada kinni ühistranspordis maskikandmise kohustusest, sest see on ainus võimalus, kuidas saame hoida reisid nii täna kui ka loodetavasti sügisel toimimas. Ühistranspordis maski kandes austab reisija kaassõitjaid ning aitab tagada turvatunnet nii endale kui ka teistele,“ sõnas Elroni turundus- ja kommunikatsioonijuht Katrin Kulderknup.

Ta lisas, et Elroni ronge puhastatakse igapäevaselt põhjalikult ning sõltuvalt liiklusgraafikust pööratakse reisi lõppedes erilist tähelepanu kontaktpindadele, et vähendada potentsiaalset piisknakkuse levikut.
„Kõikides rongides on reisijatele tagatud nii käte desinfitseerimise kui ka kätepesu võimalus – palume kindlasti reisijatel seda kasutada, et suurendada nii enda, kaasreisijate kui ka rongipersonali ohutust,“ selgitas Kulderknup.

Elron palub rongireisijatel juba rongi sisenedes kanda maski. „Sõidupilet tasub ette osta veebist – veebipileti lisaväärtuseks on ka 15% soodsam maksumus. Rongis palume eelistada kontaktivaba viipemakset ja vältida sularahas arveldamist,“ rõhutas Kulderknup.

Eesti Liinirongid AS on kaubamärgi Elron (www.elron.ee) all tegutsev riigile kuuluv ettevõte, mis pakub rongidega turvalist, usaldusväärset, kiiret, keskkonnasõbralikku ja kliendikeskset reisiteenust kõigil Eesti rongiliinidel.

Viimased uudised