Tel, WhatsApp +37258973482‬
info@lounaeestlane.ee

Kujutis: Facebook

Üllar Jörberg oli muhe mees ja temaga seoses on paljudel inimestel väga erinevaid mälestusi. Siin on üks seoses autoostuga.

Siin on üks põnev mälestus sotsiaalmeediast seoses autoostuga, kus Jörberg omale Hummerit ostis:

Kunagi aastat 12-13 tagasi astus meie autopoodi Jörpa sisse koos naisega. Avaldas soovi tutvuda 2005. aasta Hummer H-2-ga. Tegi tiiru ümber auto ja ütles prouale- selle võtame.

Leppisime siis kokku, et saame peale lõunat tema maja juures kell 2 Tartus kokku ja käime ARK-is ka ära. Ootame juba pool tundi maja juures, aga keda pole on Jörpa! Lõpuks mees tuli, üleni higine ja kilekott käes. Krt, vandus ta- andis ikka kaevata. Vaatasime imestunud nägudega üksteisele otsa- ega ma loll pole, et raha kodus hoian- maja võib ju maha põleda, ütles ta.

Mehel oligi raha kaevatud õunapuuaeda maa sisse, aga koha oli veidi ära unustanud. Mäletas, et õunapuust 7 sammu, aga oli hoopis kümme. Pool miljonit krooni (niiskuse käes veidi kopitanud lõhnaga, aga mis see ikka loeb) oli väikestes kupüürides ilusasti kilekotis ja pärast saime igaüks Jörpa allkirjaga CD plaadi ja sooja käepigistuse ka. Tore mees oli!!!

Viimased uudised