Tel, WhatsApp +37258973482‬
info@lounaeestlane.ee

Kuvatõmmis.

Täna 1. aprillil 2024 täitus mehkamaalaste kauaoodatud unistus. Mehkamaal avati täna õhtul kell 19:00 Mõniste Coop kaupluse parklas Statoili tankla.

Mõnistesse avatud Statoili tankla on mehitatud ning kõigile avatud. Vastavatud tankla hakkas täisvõimsusel tööle juba avamise hetkest. Lisaks tavapärasele bensiini- ja diiselkütusele on tanklast võimalik osta ka varem kasutusel olnud bensiine A66, A72, A76 ja AI93. Samuti saab tanklast osta magusat hot dogi, vegan hamburgerit, kofeiinita kohvi ja suhkruvaba limonaadi. Hetkel väga palju kaupa pole veel tellitud, kuna tanklakett püüab selgitada välja mehkamaalaste tarbimisharjumused.

Kahjuks ei ole hetkel võimalik tanklast osta kütust, sest kütuseautomaadid ei ole veel uue tanklaga ühendatud. Probleem püütakse lahendada käesoleva aasta lõpuks. Tanklas on võimalik kasutada väga häid ja kaasaegseid tualeti- ja pesemisvõimalusi.

Mõniste Statoil on avatud vaid esmaspäeviti, kella 08:00-st kuni 13:00-ni. Mõnikord on tankla avatud ka neljapäeviti, kui Mõniste Coop kaupluse juures peatub kalaauto. Palume kohalikel jälgida kalaauto saabumise päevi. Kalapäeval on tankla avatud hommikul kella 10:00-st kuni kella 12:00-ni lõunal. Tankla vaatab lahtiolekuajad üle vastavalt klientide vajadustele.

Kõiki oodatakse külastama vastavatud Mõniste Statoili.

Viimased uudised