Tel, WhatsApp +37258973482‬
info@lounaeestlane.ee

Kujutis: Twitter

Mõlemad Oslos täna kiirabiauto varguse ja sellega rahva sekka sõitmisega isikud, mees ja naine on kinni peetud. Nende juurest leiti relvi ja narkootikume.

Politsei sai ühe isiku, mehe kätte pärast kiirabiauto tagaajamist ja selle rehvidesse tulistamist. Naine pääses põgenema, aga ta saadi kätte paari tunni pärast, vahendab NRK.

Mees on tagaotsitav mõrvakatse eest, nii temal kui naisel on varasemad karistused vägivallakuritegude ja röövide eest. Nad on norrakad ja politseile vanad tuttavad.

Lugu sai alguse sellest, et mees tegi autoga avarii ja varastas sündmuskohale saabunud kiirabiauto. Avarii teinud autos istunud naine põgenes. Politsei info kohaselt oli naine ilmselt narkojoobes.

Pealtnägijate väitel avas tule ka kiirabiautos istunud mees. Politsei leidis kiirabiautost relvi, muu hulgas Uzi automaadi. Lisaks leiti nende avarii teinud autost narkootikume.

Politsei info kohaselt kasutati mehe kinnivõtmisel relva ja mees sai haavata. Pärast sündmust piirati ala sisse. Koolid ja lasteaiad suleti ning inimesed ei pääsenud liikuma.

Viimased uudised