Tel, WhatsApp +37258973482‬
info@lounaeestlane.ee

Kuvatõmmis.

Kaja „me kodus tööasjadest ei räägi” Kallase  skandaali keskmesse sattunud AS Metaprindi logodega kaubikuga viidi prügimäele kahtlasi karbikesi.

Märgitakse, et Kallasega seotud Metaprindi äri on nii tulus ja tihe, et isegi pühapäeva ei anta töömeestele puhkuseks. Pealtnägija sõnul tegutseti Jõelähtme prügimäel kiirelt ja närviliselt, vahendab Nelli Teataja.

„Ega ma ei näinud mida ta seal välja viskas, tundus olevat mingid karbikesed, aga tüüp koguaeg vaatas ringi ja tegutses kiirelt,” kirjeldab Nelli Teatajale fotod saatnud lugeja. „Kui mälu ei valeta, siis kaubik oli pargitud sinna, kuhu läks elektroonika äkki ja seal kõrval ka papp ja paber. Ühte kasti kõvakettad, teise dokumendid,” lisab ta.

Hiljuti sai avalikuks, et peaminister Kaja Kallase abikaasa Arvo Halliku firmale Novaria Consult kuulus 24,8% firmast Stark Logistics. Tolle klient on omakorda Metaprint, kes tegutseb siiani ka Venemaal. Stark Logistics aitab logistika ja vedudega. Metaprindil ja Stark Logisticsil on ühised Vene äriga seotud omanikud.

Viimased uudised