Tel, WhatsApp +37258973482‬
info@lounaeestlane.ee

Üle maailma populaarne öömaja vahendamise portaal Airbnb pakub Lõuna-Eestis ohtralt võimalusi, alates onnist Värska ligidal metsas 15 euro eest öö kuni luksusliku maakividest villani Neerutis hinnaga 270 eurot öö või suurema külalistemajani Põlva ligidal hinnaga 500 eurot öö. Kokku on erinevaid pakkumisi Lõuna-Eestis sadakond.

Airbnb kaudu saavad inimesed pakkuda kodumajutust või erilahendusi, tänu millele on võimalik leida ööbimiseks kohti, milliseid hotellide või külalistemajade hulgast eales ei leia.

Airbnb Lõuna-Eesti otsingust tuleb välja näiteks maja puu otsas Võrumaal Rõuge vallas Väiku-Ruugal saab 20 euro eest öö. Majas on üks voodi ja sinna mahub kaks külastajat. Ööbimiskoht on puu otsas maapinnast 3 meetri kõrgusel, kus puuduvad tavapärased mugavused, aga see-eest on super looduselamus. Koht ei sobi väikestele lastele. Külastajatelt on maja puu otsas saanud palju väga positiivseid hinnanguid – see on tõeline elamus.

Värska ligidal Päkal saab maa peale ehitatud metsaonnis ööbida 15 euro eest. Koht on sobilik ühele, aga mahutab ka kaks inimest. Ruumi on ainult 6,5 ruutmeetrit. Mugavused nagu telekas, internet ja vannituba küll puuduvad, aga peremees Lehari pakub hommikusööki.

Otepää vallas Kaarna järve ääres pakutakse 85 euro eest öö kaasaegset järveäärset maja, mis on samuti keset loodust, aga kus on kõik mugavused. Majas on konditsioneer ja internet, aga puudub telekas. Mahutab neli inimest, on voodi ja sohva.

Valgamaal Neerutis pakutakse maakividest maja 270 euro eest öö. Majja mahub 10 külastajat, seal on 3 magamistuba koos 10 voodiga. Lisaks kaks vannituba. Olemas on internet ja

Oksa puhkemaja Vagula järve ääres pakutakse hinnaga 200 eurot öö. Majja mahub kokku 10 külalist, seal on 3 magamistuba koos 6 voodiga, lisaks vannituba. Koht sobib ööbimiseks paaridele ja peredele. Majas on konditsioneer ja televiisor, puudub aga internet. Saab saunas käia ja pärast seda end järvevees jahutada.

Põlva ligidal asuvat järveäärset maja pakutakse hinnaga 500 eurot öö. Maja mahutab kokku kuni 80 inimest ja seda saab kasutada näiteks sünnipäevade või pulmapidude korraldamiseks. Olemas on saun, telekas ja internet.

Samalaadne Ööbikuoru villa pakub end Airbnb kaudu suisa hinnaga 612 eurot öö. Selle sees on 9 magamistuba, kus saab ööbida 18 inimest, lisaks saab panna lastele mõned lisavoodid. Igas toas on vannituba, telekas ja internet. Suvi on Ööbikuoru villas, tõsi hõivatud, esimesed vabad ajad on septembrikuus. Villa juures saab nautida suitsusauna.

Odavamatest kohtadest pakub Sänna mõis korterit hinnaga 15 eurot öö. Olemas on internet ja vannituba.

Kortereid Võru linnas pakutakse hinnaga 30 eurot öö, Valgas hinnaga 20 eurot öö ja Põlvas hinnaga 25 eurot öö. Otepääl algavad hinnad 45 eurost.

Eestist märksa odavamad öömajad on Venemaal, näiteks Petseris leiab korraliku ööbimiskoha lausa 9 euro eest. Odavam on ka Lätimaal, näiteks Aluksnes pakutakse tervet maja hinnaga 25 eurot öö.

Viimased uudised