Tel, WhatsApp +37258973482‬
info@lounaeestlane.ee

Kujutis: Twitter

Saksamaa juht Angela Merkel ütles, et Euroopa riigid peaks nõudma Inglismaalt tulijatelt karantiini, kuna seal möllab koroona India variant. Inglismaalt pääsevad Saksamaale ainult koju tagasi pöörduvad Saksa kodanikud ja elanikud.

Inglismaalt tulijad peavad Saksamaal jääma kaheks nädalaks karantiini. Lisaks Saksamaale on Inglismaalt tulijatele kehtestanud karantiini nõude Itaalia, vahendab Daily Mail.

Itaalias tuleb peale Inglismaalt tulekut jääda 5 päevaks karantiini. Pärast seda nõutakse karantiini lõpetamiseks negatiivset koroonatesti. USA on India variandi hirmus samuti peatanud reisid Inglismaalt.

Briti kodanikke lasevad ilma karantiinita sisse veel Portugal, Hispaania ja Kreeka, nõudes sisenemiseks ainult negatiivset koroonatesti. Prantsusmaa laseb sisse täielikult vaktsineeritud inglasi, kui nad esitavad negatiivse koroonatesti tõendi.

Praegu on Euroopas tuvastatud koroona India varianti põhiliselt Portugalis, Itaalias ja Belgias. Samuti on juhtumeid olnud Saksamaal, Prantsusmaal ja Hispaanias.

Viimased uudised