Tel, WhatsApp +37258973482‬
info@lounaeestlane.ee

© Getty Images via canva.com

Kapselgarderoob ehk ajatutest stiilides koosnev riidekapp tagab selle, et näed alati moekas välja, olenemata kohast, kuhu oled minemas. Sellisesse garderoobi kuuluvad riideesemed, mida on võimalik erinevatel viisidel kombineerida, luues lõpmata hulgal stiile igaks ürituseks ja kohtinguks. Kuidas luua meeste kapselgarderoob?

Kapselgarderoobi A&O

Kapselgarderoob peab olema loodud selliselt, et sellest leiab alati riided olenemata sellest, kas oled minemas tööle või formaalsele firmapeole. See peegeldab sinu elustiili ja annab rohkelt võimalusi erinevate väljanägemise loomiseks. Sinna kuuluvad nii vajalikud meeste saapad, jakid, ülikonnad, püksid, vabaajariided ja palju muud. Keeruline on öelda täpselt, millised meeste saapad või püksid valida, sest pole olemas ühte kindlat kapselgarderoobi, mis sobib igale ühele, aga üks võimalikest nimekirjadest, mille alusel see kokku panna on järgmine:

  • Jakid: eelistatavalt kaks erinevat jakki, üks pidulikum bleiser ja teine vabaaja jakk või bleiser, mida kanda päevadel, kui veedad aega sõpradega.
  • Jalanõud: meeste saapad, vabaajajalatsid, kingad, mokassiinid ja sandaalid. Midagi igaks aastaajaks ning igapäevaseks ja pidulikuks ürituseks. Arvesta kindlasti ilmastikuga, sest talveks tuleks valida meeste saapad, mis on paksu voodriga, sügiseks aga vihmakindlad.
  • Särgid ja pluusid: neid võib olla mitmes erinevas stiilis. Lisa oma riidekappi nii klassikalised T-särgid, polod, nööpidega pluusid ja formaalsed särgid.
  • Püksid: siia alla kuuluvad nii teksad, aga ka formaalsed ja igapäevased riidest püksid.
  • Üleriided nagu joped ja mantlid, mida kanda külmadel päevadel. Ideaalis võiks olla garderoobis nii üks pidulikum villane mantel kui ka vabama stiiliga ilmastikukindel jope.

Mida arvestada riiete ostmisel?

Uusi rõivaid ostes arvesta sellega, kus sa käid, et luua garderoob nendest riietest, mis sul päriselt vaja läheb. Olenemata sinu vajadustest, on mõned universaalsed soovitused, millega arvestada, kui hakkad kapselgarderoobi looma.

  1. Eelista ajatuid ja klassikalisi lõikeid. See tähendab seda, et mida lihtsam ja ajatum on riideeseme lõige, seda suurema tõenäosusega on see moes ka viie ja kümne aasta pärast. Trendid püsivad lühikest aega ja neid on tihti keeruline kombineerida teiste riietega.
  2. Põhivärvides riided. Sellise garderoobi saavutamiseks eelista ühevärvilisi riideid, mis on peamiselt põhitoonides nagu valge, must, hall, sinine, roheline, pruun, beež. See ei tähenda, et peaksid unustama mustrid ja ägedad prindid – need on ka oluline osa sinu riidekapist, kuid veendu, et peamise osa moodustavad lihtsad ja ajatud värvid.
  3. Mitmekülgsed riideesemed, mis sobivad igale poole. Nendeks on kindlasti teksapüksid, valged T-särgid, lihtsad jakid ja bleiserid ja muud stiilid, mis on ideaalsed tööpäevaks kui ka sõpradega baaris kohtumiseks.

Kapselgarderoob ei ole igav, vaid nutikas valik. Lisa vürtsi aksessuaaride ja hea parfüümiga!

Nüüd, kui tead, kuidas endale ideaalne garderoob luua, mine heida pilk Kaup24 ja Hansaposti valikule, et sealt leiad kõik alates saabastest kuni jakkideni välja. Osta mugavalt e-poest ja hoia oma aega kokku!

Viimased uudised