Tel, WhatsApp +37258973482‬
info@lounaeestlane.ee

Riigikogu liige Kalle Grünthal pole ainus, kes andis oma ametialase kütusekaardi kellegi teise kätte. Vahele jäid endine riigikogu esimees Henn Põlluaas ja Põlvamaa reformikas Andrus Seeme.

Põlluaas ütles, et andis kaardi naise kätte, kes ta lennujaama tõi. Tagasiteel olevat naine kasutanud riigikogu liikme autot ja tema kütusekaarti. Kahe ülejäänud juhtumi puhul aga Põlluaas lennukile ei läinud, vaid istus riigikogus. Varem on Põlluaas sellist käitumist taununud, kirjutab Ekspress.

Lisaks Grünthalile ja Põlluaasale on selliselt andnud oma kütusekaardi kellegi teise kätte Kanepi vallavolikogu liige ja Reformierakonna Põlvamaa piirkonna esimees Andrus Seeme. Sest tema kaarti on kasutatud ajal, mil ta oli kas volikogu istungil või riigikogus. Seeme ise seda ei tunnista. Ta ütles samas, et ei tea, kuidas see on võimalik, aga täpsemalt ta seletada ei saanud, sest on Eestist ära. Seeme kütusekaardiga on paaki täidetud enamasti Olerexis. Alexelas on rahvasaadiku kütusekaarti tänavu kasutatud vaid kolm korda. Need kõik on kahtlased tankimised.

Viimased uudised