Tel, WhatsApp +37258973482‬
info@lounaeestlane.ee

Maxima personalijuht Lea Kimber. Maxima pilt

Sel suvel saavad 350 vähemalt 15-aastast noort võimaluse teenida oma raha Eesti suurima tööandja Maxima Eesti juures. Jaekett ootab noorte sooviavaldusi tööle saamiseks aprilli ja maikuu vältel.

Maxima Eesti personalidirektor Lea Kimber toob välja, et koolivaheajal õpilastele töö pakkumine on saanud Maximas traditsiooniks. „Eelseisvaks suveks ootame üle Eesti meie meeskonnaga liituma vähemalt 350 noort vanuses 15 kuni 24. Koolinoor saab oma raha teenida talle sobiva kokkulepitud graafiku alusel mõnes kodulähedases või ka turismipiirkonnas asuvas kaupluses,“ kutsub personalidirektor noori suveks Maxima kauplustesse tööle kandideerima.

Väärikale töötasule ja kaubanduses töötamise kogemusele lisaks saavad noored nii vajaliku tööriietuse kui kohapealse toitlustuse. „Noored hindavad kõrgelt jaeketis töötamisest saadavat mitmekülgset kogemust. Kõrgelt on hinnatud meeskonnatöö oskuste omandamine, suhtlemine, võõrkeelte praktiseerimise võimalus, mida turismipiirkonnas olevas kaupluses saab rohkelt kogeda ning loomulikult paindlik tööaeg,“ lisab Kimber ja toob välja, et valdav osa vaheajaks tööle tulnud noortest on jäänud Maxima meeskonna liikmeteks ja jätkavad jaeketis oma karjääri.

Oma eelistustest töötamise koha ja aja osas peaksid ametikogemusest huvitatud noored teada andma jaeketi personaliosakonnale aprilli ja maikuu vältel. Lisainfot saab kandideerimiseks nii meilitsi kui telefonitsi: cv(at)maxima.ee ja 5556 6287.

Maxima jaekett tegutseb Eestis alates aastast 2004. Käesoleval aastal täitub Maximal 15. tegevusaasta Eestis. Ketti kuulub 80 kauplust, millest 56 on Maxima X kodukauplused, 21 Maxima XX supermarketid, 3 Maxima XXX hüpermarketid. Maxima avas esimese jaekaubandusketina 2015. aastal toidu- ja esmatarbekaupade veebipoe e-Maxima, mis sai 2018. aasta oktoobris uue kuue ja nime Barbora. Igapäevaselt teenindavad Maxima kauplused keskmiselt 170 000 inimest. Jaeketti kuuluvad ka kaheksa kulinaariatsehhi ja logistikakeskus. Kõigis Maxima Eesti ettevõtetes töötab Eestis ligikaudu 3 700 inimest.

Viimased uudised