Tel, WhatsApp +37258973482‬
info@lounaeestlane.ee

Teisipäevast alates on kõikides Maxima kauplustes kaks korda suurem valik esma- ja tarbekaupu, mille hind on püsivalt alandatud ja seda keskmiselt 13 protsendi võrra.

Eesti jaekaubandusturu hinnaliider Maxima jätkab programmi „Lööme hinnad alla“, mille raames alandas jaekett mullu oktoobris püsivalt hinnad 1000-l igapäevasel tootel.

„Nõudlus püsivalt soodsate kaupade järele kinnitas taaskord, et Eesti inimesed eelistavad osta igapäevatooteid maksimaalselt soodsate hindadega. Samuti tõi see välja, et ostjad on huvitatud võimalikult laiast taoliste toodete valikust. Sest nii saavad nad ju endale ja oma peredele heaolu tagada,“ võttis Maxima kommertsdirektor Kristina Mustonen kokku nelja kuu jooksul kogutud tagasiside ja ostustatistika analüüsi tulemused.

Statistikaameti andmetel on viimase kahe aasta jooksul ehk detsembrist 2015 kuni detsembrini 2017 avaldanud tarbijahinnaindeksi muutusele suurimat mõju toit- ja mittealkohoolsed joogid. „Kui tarbijahinnaindeksi muutus sel perioodil oli 5,7 protsenti, siis toit ja mittealkohoolsed joogid on selle ajaga kallinenud 8,8 protsenti. Viimati nimetatu suurimaks mõjutajaks olid piim, piimatooted ja munad, mis on viimase kahe aasta jooksul kallinenud ligi 13 protsenti,“ märkis Statistikaameti majandus- ja keskkonnastatistika osakonna juhataja Viktoria Trasanov.

Vaata allpool videot, kuidas Maxima kommertsdirektor ja kahe lapse ema Kristina Mustonen räägib jaeketi hinnaprogrammist „Lööme hinnad alla”. Alates 6. veebruarist 2018 on Maxima kauplustes 2000 toidu- ja esmatarbekaupa püsivalt soodsa hinnaga.

Viimased uudised