Tel, WhatsApp +37258973482‬
info@lounaeestlane.ee

võru tänav

Põlvas pidi novembri teisel nädalal algama rekonstrueeritava Võru tänava asfalteerimine, kuid asjade seis pole veel kaugeltki sealmaal, et teerullid saaksid lähiajal mustkatet kinni pressima hakata.

„Põlva kõige kurvem tee-ehitusobjekt sellel aastal,” tunnistas Põlva abivallavanem Martti Rõigas Lõunaeestlasele. „Teistel [objektidel] on ikka õigel ajal asfalt peale saadud, mõnes kohas on veel nipet-näpet midagi teha, aga siin me oleme sellises seisus, et peaagu poolteist kuud [oleme] graafikust maas.”

Kuigi Võru tänava rekonstrueerimise tähtaeg on 12. detsember, on tööde valmimine selleks tärminiks muutunud vähetõenäoliseks.

„Iga terve mõistusega inimene näeb, et kuu ajaga seda lõpuni valmis ei ehita,” tõdes Rõigas.

Varajased talveilmad on muutnud küsitavaks, kas tänavu üldse Võru tänavale asfalt peale saab. Vallavalitsuses usutakse, et see võib tänavu siiski toimuda. Peatöövõtjal, osaühingul RoadWest, tuleb Rõigase sõnul esmalt lõpetada sõidutee äärekivide paigaldus ning kui novembri lõpus peaks ilm sulale pöörama, saaks esimese asfaldikihi sõiduteele kanda.

„Viimane usk ei ole veel kaotatud, aga kui siin jääb miinus 15-20 [kraadi], siis ei ole midagi teha, siis sel aastal see valmis ei saa,” lausus Rõigas.

Vaata videolugu Põlvast.

Arved Breidaks

Viimased uudised