Tel, WhatsApp +37258973482‬
info@lounaeestlane.ee

Võru- ja Põlvamaal juhtus kolmapäeval kokku neli liiklusõnnetust.

Põlvamaal juhtus kolmapäeval kaks liiklusõnnetust. Esimene neist leidis aset Räpina vallas Leevakul, kus sõidukile jooksis teele ette kits, kellele otsasõitu ei suutnud autojuht vältida. Kokkupõrke järel loomaga libisedes auto viimaks kraavi. Inimesed vigastada ei saanud.

Teine liiklusõnnetus juhtus Põlva linnas Jaama tänaval, kus kaubik tegi eesmisele autole otsasõidu vältimiseks äkilise manöövri, kuid sattus seetõttu külglibisemisse, sõitis kraavi ning rullus üle katuse. Liiklusõnnetuses keegi viga ei saanud, kinnitas Lõuna prefektuuri pressiesindaja.

Võrumaal juhtus kolmapäeval samuti kaks liiklusõnnetust: ühel juhul oli tegemist Võru linnas tagant otsasõiduga ja teisel juhul sõitis kaubik Lasva vallas Kääpa kandis teelt välja ja rullus katusele. Keegi viga ei saanud.

Lõuna prefektuuri patrulli- ja liiklusjärelevalvetalituse juht Alvar Pähkel sõnas, et talvisemaid teeolusid arvestades tuleb olla ettevaatlik ja üksteisega arvestada.

„Kontrollige kindlasti ka üle, kas autol on all korralikud talverehvid ning puhastage enne sõitu minekut aknaklaas korralikult jääst puhtaks,” lisas Pähkel.

Lõunaeestlane

Viimased uudised