Tel, WhatsApp +37258973482‬
info@lounaeestlane.ee

Võiks küll arvata, et lukuabi on teenus, mida väga palju ei kasutata, kuid tegelikult on olukord väga erinev. Lisaks ukselukkude avamisele saate abi ka näiteks autoluku avamisel.

Lihtne olukord, kus unustate autovõtmed autosse, ning teadmata põhjusel lukustab auto ise enda uksed. Tegemist on küllaltki tavalise probleemiga, millega inimesed spetsialisti poole pöörduvad. Loomulikult ei puudu teenuste hulgast ka erinevate lukkude avamine ning klientide heaolu tagamine. Lukuabi Tallinna piirkonnas on mõistliku hinnaga ning alati kättesaadav. Kui elate aga Tallinnast väljas, siis võib see võtta pisut rohkem aega ning maksta rohkem. Põhjuseks on transpordile kuluv aeg ja kulu, mida Tallinna sisesel tööl ei ole. Alati on võimalik kõikidele muredele läheneda personaalselt ning lahendada need võimalikult kiirelt ja mugavalt.

Miks lukuabi on vajalik

Ilmselt on kõik meist olnud vähemalt korra elus olukorras, kus soovite koju pääseda ning olete võtme kaotanud. Sellisel juhul peate tõestama, et olete tõesti korteri või maja omanik ning saate koju sisse koos spetsialisti abiga. Samuti oleme näinud väga palju kliente, kellel on olnud kasutusel vanad lukud, kuhu võti võib sisse ära murduda – ning see ongi juhtunud. Sellisel juhul aitame kliendil ukse lahti ning soovitame ka vahetada ära kogu lukustus. Mõned tootjad toodavad nii pehmest materjalist tooted, et nende eluiga on väga lühike. Pidevalt endale spetsialisti appi kutsuda muutub küllaltki kulukaks ning samuti tüütuks. Kujutagem ennast olukorras, kus tulete õhtul hilja teatrist ning ei pääse koju sisse. Alati on variant minna lähedaste või sõprade juurde, kuid tõenäoliselt peate järgmisel päeval minema tööle või soovite vahetada riideid. Ebamugavus on peamiseks põhjuseks, miks soovitame kasutada vaid kvaliteetseid tooteid, mis tõesti kestavad ning ei valmista teile probleeme.

Kuidas lukuabi kasutamist minimaliseerida

Loomulikult on palju erinevaid lahendusi, kuidas vähendada lukuabi külastuste arvu. Esimene nendest on kvaliteetsete ning korralike toodete kasutamine. Mida kvaliteetsem on toode, seda vähem esineb ka erinevaid probleeme ning tõrkeid. Oleme märganud, et peamiselt on probleemid just soodsate lukkudega, mis on valmistatud soodsast materjalist. Kindlasti tasuks jälgida lisaks lukkudele ka enda ukse olukorda. Kui uks peaks ära vajuma, siis mõjub lukule oluliselt suurem surve ning eluiga väheneb oluliselt. Kõik erinevad surumised ja lükkamised, mis peate ukse avamisel või lukustamisel tegema ei ole normaalsed. Uks peab käima sujuvalt ning luku avamine peab olema lihtne. Kindlasti on soovituslik kasutada lisaks korralikule lukule ka tugevat ust, mis ei kõverdu. Korteri välisukseks sobivad nii puidust, kui ka metallist uksed, kuid Eesti kliimat arvestades võiks eramaja välisukseks kasutada metallist ust. Puidust uksel on omadus vastavalt kliimale, kas paisuda või kokku kuivada ja selle tulemusena uks ei tööta.

Viimased uudised