Tel, WhatsApp +37258973482‬
info@lounaeestlane.ee

Sel nädalal liigub Lõuna-Eestis Vähiliidu poolt organiseeritud meeste eesanäärmevähi varase avastamise mobiilne diagnoosikabinet.

Nädala algul seisis kabinet Võrus kesklinna polikliiniku maja juures, täna neljapäeval ja homme reedel on see Valga haigla juures. Kabinetti saab pöörduda ka muude meeste-hädadega.

Meestearsti vastuvõtule on vaja saatekirja ja ravikindlustusega isikutel on visiiditasu 5 eurot. Ilma ravikindlustuse ja saatekirjata mehed saavad pöörduda tasulisele vastuvõtule.

Vastuvõtule on võimalik registreeruda Tartu ülikooli kliinikumi kodulehel, meestekliiniku kodulehel, e-kirjaga: meestekliinik@kliinikum.ee või telefonidel 7 319 100 ja 7 319 323.

Meist

Alates 2017 aasta 1. septembrist toimub meestekliiniku tasuliste teenuste hinnakirja korrektsioon. Meie tasuliste visiitide hinnad on muutumatul kujul püsinud juba neli aastat, analüüside hinnad isegi kuus aastat. Kahjuks on kulud teenuse osutamiseks selle ajaperioodi jooksul oluliselt kasvanud ja korrektsioon tuli kliiniku jätkusuutlikkuse tagamiseks paratamatult ette võtta.

Viimased uudised