Tel, WhatsApp +37258973482‬
info@lounaeestlane.ee

Nopri talu omanik ja meiereitoodete pakkuja Tiit Niilo ütleb, et EKRE, Isamaa ja Keskerakonna koalitsiooni loomine tekitab temas optimismi, sest selline võimuliit mõtleks rohkem ka Tallinnast välja jääva Eesti peale.

„Olen ettevõtja, kelle regionaalne asukoht mõjutab väga palju tegevust. Kinnitan, et mina pigem olen positiivsete ootustega – regionaalset mõõdet Reformierakonna ideoloogias pole olnud ja ei paista. Nendel kolmel on, vastupidi, kõigil see olemas,” märkis Isamaa liige Niilo portaalile põllumajandus.ee.

Niilo arvates võib kolme erakonna programmidest kokku tulla positiivne sünergia, mis puudutab näiteks teedevõrgu ja infrastruktuuri arendamist ja juurdepääsu kapitalile. Praegu pole tema hinnangul tasakaalustatud maaelu arengut olemaski ja ääremaadel on ettevõtlusega tegelemine ülimalt keerukas. „Kogu riik töötab Tallinna-keskselt,” leiab talunik.

Nopri talu paikneb Rõuge vallas Kärina külas ja on 16 aastat tegutsenud ehtsaid, vähetöödelduid, traditsioonilisi talupiimatooteid valmistav väikeettevõte Võrumaal.

Kommentaarid

Viimased uudised