Tel, WhatsApp +37258973482‬
info@lounaeestlane.ee

Käsitööna tekstiilist mänguasjade tootja Karloova OÜ esitleb Eesti Vabariigi 100ndaks sünnipäevaks valminud sini-must-valget beebilippu.

Karloova esitleb meie vabariigi sajandaks sünnipäevaks värskelt valminud mänguasju, mis on valminud käsitööna, taaskasutust väärtustades ning kannavad juubeliaasta märgistust.

Karloova üks loojatest Katri Voika räägib, kuidas spetsiaalselt sünnipäeva tähistamiseks on uued tooted koondunud pealkirja „Palju õnne, armas Eesti!“ alla, et muuta see aasta meeldejäävaks peredele kus sirguvad kõige väiksemad eestlased.

Toodete hulka kuuluvad beebi loovust arendav rõngastest torn, sini-must-valge beebilipp, beebi ehtimiseks kaelasall, tekstiilist lutipael ning peolipud, millega kaunistada pidulikke sündmusi. Nende hulgast tõstab Katri Voika esile just sini-must-valge beebilipu, mis leiab nüüd tee kõige väiksemate eestlasteni. Lipu idee autor on tekstiilikunstnik Kaili Kask ja see on valminud koostöös füsioterapeut Maarja Sädega.

Beebilipu autor Kaili Kask meenutab: „11 aastat tagasi disainisin esimese lipu sõbra vastsündinud pojale kingituseks. Aeg-ajalt olen neid ikka juurde meisterdanud, kuid suure sünnipäeva lähenedes selgines teadmine, et selline lipp võiks lehvida ikka palju-palju rohkemates väikestes pihkudes. On ainult rõõm, et koostöös Karloovaga, on see võimalikuks saanud.“

Beebilipp on unikaalne, sest on loodud spetsiaalselt beebi arengut toetava mänguasjana, sobides kasutamiseks juba alates 2. elukuust. Lipu peenike vars ning kergus muudavad mänguasja beebi jaoks kergesti haaratavaks, stimuleerides seeläbi tema peenmotoorika ning silm – käsi koordinatsiooni arengut.

Karloova on 2016. aastal loodud ettevõte, mis valmistab beebidele mängutekke, tekstiilist mänguasju ja lastetoa sisustuselemente. Karloova eesmärgiks on luua tegelusasju, mis pakuvad lapsele rohkelt mängulusti samaaegselt tema motoorikaoskusi arendades. Kõik Karloova tegelusasjad valmivad käsitööna, hoolikalt igale õmblusele tähelepanu osutades. Põhjalikult on läbimõeldud ka toodete ohutuse, mistõttu on mänguasjade kangad GOTS sertifikaadiga ökoloogilisest puuvillast ning kõik tooted vastavad Euroopa Liidu nõuetele kandes CE-vastavusmärgist. Karloova tegelusasjad on sündinud koostöös laste füsioterapeut Maarja Sädega, et pakkuda beebidele mänguasju mis on neile eakohased ning arengut toetavad.

NB! Lõuna-Eesti firmad: kui teil on tooteid, mis haakuvad EV 100 juubeliga, siis andke julgesti teada. Saatke lühike info ja pilt aadressil info(at)lounaeestlane.ee.

Viimased uudised