Tel, WhatsApp +37258973482‬
info@lounaeestlane.ee

Foto: Google

Rootsi mööblifirma IKEA avab Kurnas asuva Tallinna poe juba 25. augustil. 30 000m2 suuruses poes on kohe kaasa ostmiseks ligi 9000 kodusisustustoodet. Lisaks avatakse ligi 400-kohaline Rootsi restoran, kus pakutakse ka kuulsaid lihapalle.

„Täna alustame päevade loendamist esimese suure IKEA poe avamiseni Eestis. Pood pakub täielikku IKEA kogemust: seal on inspireeriv näidistesaal, ligi 9000 koheseks kaasaostuks mõeldud sisustustoodet, planeerimis- ja sisekujundusteenused ning laste mängutuba. IKEA poe avamine teeb taskukohased kodusisustuslahendused Eesti elanikele veelgi kättesaadavamaks,“ ütles IKEA Baltikumi müügijuht Ian Strickland.

Arvesse võeti Eesti elanike vajadusi

IKEA Tallinna pood pakub kodusisustuseks nii inspiratsiooni kui sisustuskaupu ning planeerimis- ja sisustusteenuseid, kuid samas on see ka koht, kus perega aega veeta. IKEA Rootsi restoranis saab süüa nii hommiku-, lõuna- kui õhtusööki ning lastele on pühendatud erinevad mängualad.

„IKEA Tallinna poe rajamisel võtsime arvesse nii enda laialdasi teadmisi koduse elu kohta kui ka Eesti elanike vajadusi. Viimaste väljaselgitamiseks viisime läbi mitmed uuringuid ja küsitlusi. Seetõttu usume, et IKEA külastajad leiavad poest nii inspiratsiooni, praktilisi lahendusi kui ka taskukohaseid sisustustooteid, mis muudavad nende koduse elu veelgi paremaks,“ lausus Strickland.

IKEA Tallinna poes on ka lahendusi, mis on terves Baltikumis unikaalsed. Näiteks klaasist rohemaja, kus müüakse taimi, välimööblit ja hooajalisi sisustuskaupu, ning iseteeninduskassad.

IKEA pood saab olema avatud esmaspäevast pühapäevani kell 10.00–20.00. Tallinna tellimis- ja väljastuspunkt Peterburi teel jääb avatuks kiuni uue poe avamiseni.

IKEA asukoht kaardil:

Viimased uudised