Tel, WhatsApp +37258973482‬
info@lounaeestlane.ee

danpower eesti

Võrus Kreutzwaldi ja Jüri tänaval soojatorustikku rajava Danpower Eesti AS teatel kestavad tööd materjalitarne hilinemise tõttu plaanitust kauem, kuid hiljemalt juuli lõpuks saab liiklus kahel tänaval täies mahus taastatud.

Kitsendatud sõiduradadega tänav avatakse liiklusele ehituse ajal esimesel võimalusel, kuid täielikult taastub liiklus tänavatel hiljemalt kuu lõpus, teatas Danpower Eesti. Viivituse põhjuseks on torumaterjali hilisem saabumine.

„Torutarned on hilinenud meist sõltumatutel põhjustel,” ütles töid tegeva KVL Tehnika OÜ projektijuht Andrei Koval. „Oleme tulnud vastu nii palju kui võimalik ning hoidnud tööde tegemise ajal ühe raja Kreutzwaldi tänaval pidevalt lahti ühistranspordile ja kohalikele elanikele.”

Praeguseks on torustiku paigaldamine Jüri tänaval lõpetatud ning 5. juulil alustati täitmise ning tänava järk-järgulise avamisega liiklusele. Jüri tänava ots on praegu veel suletud ning liiklejatel palutakse kasutada liiklusmärkidega viidatud ümbersõite.

Tööde lõpuosas asfalteeritakse uuesti Kreutzwaldi ja Jüri tänava osad ning taastatakse muud rikutud katendid. Teekatte ehituse ajal tuleb liiklus Kreutzwaldi ja Jüri tänaval mõneks päevaks veel täielikult sulgeda.

LÕUNAEESTLANE

Olulised numbrid

Liikluskorraldus: Risto Aim, Võru linnavalitsus, 5347 4332

Probleemid objektil: Andrei Vaht, KVL Tehnika OÜ objektijuht, 5358 6455

Küsimused Danpowerile: Maire Udras, müügi- ja kliendisuhete juht, 5887 7226

Viimased uudised