Tel, WhatsApp +37258973482‬
info@lounaeestlane.ee

Justiitsiminister Lea Danilson-Järg ning ettevõtlus- ja infotehnoloogia minister Kristjan Järvan liitusid Isamaa Erakonnaga.

Isamaa esimees Helir-Valdor Seeder tervitas Järvani ja Danilson-Järgi liitumist. „Isamaaga on liitunud kaks tugevat isiksust, kes aitavad ellu viia Isamaa programmilisi seisukoht ning toovad Eesti poliitikasse vajalikku värskust,“ ütles Seeder.

„Liitusin erakonnaga, kuna Isamaa poliitilised prioriteedid langevad kokku minu väärtustega. Rahvusriik, haridus, riigikaitse on ka minu jaoks esmatähtsad teemad. Isamaa on alati jõuliselt seisnud ka lastega perede väärtustamise ning rahva kestmist toetava perepoliitika eest,“ ütles esmaspäeval justiitsministri ametisse astunud Lea Danilson-Järg.

Ettevõtlus- ja infotehnoloogiaminister Kristjan Järvan ütles, et ta liitus erakonnaga, sest tema  maailmavaade ühtib Isamaa väärtustega. „Pooldan inimeste vabadust ise enda elu üle otsustada. Seda tõendavad kindlasti ka minu aastate jooksul kirjutatud arvamusartiklid nii II samba ebaefektiivsuse kui ka laste ning perede väärtustamise osas. Olen kindel, et armastus oma riigi ja rahva vastu saavad olema teesihiks mulle ka ministri ametis, rääkis Järvan.

Viimased uudised