Tel, WhatsApp +37258973482‬
info@lounaeestlane.ee

Lasnamäel Tähesaju City uues ja laienenud Prisma keskuses avab peagi uksed 1375 ruutmeetri suurune lemmikloomatarvete kauplus PetCity, kus saab lisaks avarale kauplusele, lemmikloomakliinikule, groomingsalongile ja lemmikloomahotellile olema ka Eesti esimene Apollo lemmikloomakino.

„PetCity missioon on viia Eesti lemmikloomakultuur uuele tasemele. PetCityst saab kõik lemmiklooma jaoks vajaliku ühest kohast – nii hoiab lemmikloomaomanik kokku väärtuslikku aega, mida oma pereliikmetega veeta, näiteks käia nendega kinos,“ kommenteeris PetCity tegevjuht Hendrik Tibar.

Apollo Kino juhi Rauno Stüffi sõnul on Lasnamäe lemmikloomakinno oodatud kõik inimesed koos oma lemmikutega, aga ka muidu loomasõbrad. „Kuna meie kinodes toimuvad emme ja beebi kinopäevad on juba aastaid väga populaarsed, tundus lemmikloomakino avamine järgmine loogiline samm,“ rääkis ta.

„Lemmikloomakinos linastuvad eelkõige loomadega seotud linateosed – koguperefilm „Peeter Pikk-kõrv“, seikluslik komöödia „Koerte saar“. Kindlasti on võimalik valida ka lühemaid loodusfilmide seansse, mis võiksid kassidele ja koertele köitvalt mõjuda,“ lisas Rauno Stüff. „Lemmikloomakinos saab iga kinokülastaja soetada nii endale kui oma lemmikule ka sobivat söögi- ja joogipoolist, samuti on olemas kõik puhtuse tagamiseks vajalikud vahendid ja võimalused.“

Koos aprillis avatava Tähesaju PetCityga on üle kogu Baltikumi avatud 13 PetCity    keskust, sealhulgas partneritega koostöös ka viis kliinikut. Kõikides PetCity kauplustes kehtib Apotheka kliendikaart.

Viimased uudised