Tel, WhatsApp +37258973482‬
info@lounaeestlane.ee

Kasiinod on eksisteerinud üsna pikka aega, kuid müüdid ja väärarusaamad hasartmängude kohta eksisteerivad endiselt. Mõnda neist müütidest on lihtne uskuda, olenemata sellest, kas olete slotimängija või eelistad lauamänge.

Mängimine online casino veebilehel on juba niisamagi põnev ja mängudest pärisraha võitmine muudab selle veelgi põnevamaks. Kui sul on kasutada mõni hea kasiino boonus, siis võib meelelahutus lõppeda ka kasumlikult, eriti kui sa ei lase müütidel oma otsuseid mõjutada. Siin on kuus levinud müüti kasiinode kohta, mis vajavad ümberlükkamist.

Kasiinod võltsivad oma mänge

See on paljude mängijate seas levinud müüt, sest levinud on uskumus et kasiino võidab alati. Nii online kasiinod kui ka maapealsed kasiinod jäävadki pikas perspektiivis ja paljude mänguvoorude jooksul kindlalt kasumisse, kuid individuaalse mängija perspektiivis on võitudega lahkumine siiski üsna reaalne.

Kasiinod kasutavad kõigis oma mängudes juhuslike arvude generaatoreid. Kasiinod ei pea kasumi saamiseks petma, sest paljud mängijad mängivad mänge, ilma optimaalset strateegiat kasutamata halvendades ise sellega oma võiduvõimalusi.

Kasiinod võimaldavad sul perioodiliselt võita

Mängijad, kes usuvad, et kasiinod on osa vandenõu skeemist, usuvad ka, et kasiinod lasevad mängijatel alati perioodiliselt võita, et nad sooviksid edasi mängida. Võitmine on siiski paljuski juhuse küsimus, olenemata sellest, kas kasutad mängimiseks slotimängu või istud ruletilaua taga.

Kasiinod võitjatele võite välja ei maksa

Litsentsiga kasiinod võivad saada kasiinode tegevust kontrollivatelt ametiasutustelt suuri trahve, kui selgub, et nad ei maksa mängijatele ausalt võite välja. Sellised kasiinod jäävad kiiresti oma litsentsist ilma ja kaovad turult.

Panuse suuruse muutmine petab mänguautomaati

Paljud mängijad usuvad, et nad suudavad mänguautomaati petta, muutes oma panuste suurust või võiduliinide arvu. Tegelikult ei sõltu mängu tulemus kunagi tehtud panuse suurusest, vaid on alati seotud juhuslike numbrite generaatori poolt väljastatava tulemusega. Seega mänguautomaadid annavad sulle võidu, mis on otseselt seotud küll sinu panuse suurusega, kuid võitmise sagedus panuse muutmisest ei muutu.

Külmad ja kuumad slotimängud või kaardilauad

Olenemata sellest, kas slotikas või mängulaud sai just võidu või kaotuse, on see ikkagi täiesti tavalisel temperatuuril. Sa ei saa suurendada oma võiduvõimalusi, otsides “kuuma” lauda, kus mängijad võidavad. Kasiinodes võitmine on tõenäosuse küsimus.

Kaarte saab lugeda online blackjacki laudades

Üks levinud müüt on, et: „Blackjack on nii lihtne. Kõik, mida pead tegema, on kaardid kokku lugeda ja saadki teada, millised kaardid järgmisena tulevad.” Kui asjad oleksid nii lihtsad. Kui varem oli kaartide loendamine võimalik, siis tänaseks on maismaa- ja veebikasiinod kasutusele võtnud ettevaatusabinõud, et muuta kaartide loendamine peaaegu võimatuks. Tänapäeval on kaartide loendamine vaid müüt.

Muidugi oleme kõik kuulnud lugusid kaartide lugejatest, kes võitsid palju raha ja kes said maapealsetes kasiinodes mängimise keelu. Kuid tänapäeval on kaartide loendamine ülimalt raske. Blackjacki mängitakse kaartide „kingaga”, mis sisaldab 7 kaardipakki. Seda kinga segatakse kohe, kui diiler jõuab lõigatud kaardini.

Paljud maapealsed kasiinod kasutavad ka masinaid, mis segavad peale igat kätt kaardipaki ja annavad diileri uue juba segatud kaardipaki, nii et iga mängitud käsi on täiesti juhuslik. Mis puutub online kasiinosse, siis nii nagu slotikates nii otsustab ka blackjacki puhul iga järgneva kaardi juhuslike numbrite generaator.

Olenemata sellest, kas oled uus mängija või juba varem mänginud, need ümber lükatud müüdid aitavad sul kasiinode kohta tõde teada saada.

Viimased uudised