Tel, WhatsApp +37258973482‬
info@lounaeestlane.ee

Võrus Kivi tänaval oli öösel suur politseioperatsioon, mille käigus siseneti ühte korterisse, kus võeti kinni üks isik.

Pealtnägijate väitel oli majast välja toodud isik peaaegu alasti, vaid aluspesu väel. Kohal oli lisaks politseile ka kiirabi.

Politsei info kohaselt sai häirekeskus peale südaööd teate, et Kivi tänaval ähvardas klient relvataolise esemega taksojuhti ning põgenes seejärel autost ühte korrusmajja.

Enne, kui politseipatrull majja sisenes, kuulsid nad hoonest mitut lasku. Suurema ohu tõrjumiseks kaasas politsei sündmuskohale lisajõude, sealhulgas politsei kiirreageerijad.

Samal ajal tehti kindlaks, et tõenäoliselt on ähvardajaks samas majas elav 26-aastane mees, keda on varemgi kriminaalkorras karistatud. Mees oli alkoholijoobes ning osutas politseile vastupanu.

Lõuna prefektuuri operatiivjuht Ottomar Virk lisas, et ajal, mil ähvardaja oli oma korterisse sisenenud, kindlustas politsei trepikojas kõikide teiste elanike ohutuse juhul, kui ettearvamatult käitunud mees peaks toast väljuma. „Ohu kiireks kõrvaldamiseks sisenes politsei peagi jõuga korterisse ning pidas mehe kuriteos kahtlustatavana kinni. Ta osutas küll vastupanu, kuid keegi viga ei saanud,“ kinnitas operatiivjuht.

Asjast kirjutas kõigepealt Võrumaa Teataja.

Asja kohta on sotsiaalmeedias ka video:

Kommentaarid

Viimased uudised