Tel, WhatsApp +37258973482‬
info@lounaeestlane.ee

Poeröövis kasutatud auto. Politsei pilt.

Täna pärastlõunal röövis oma nägu gaasimaskiga varjanud mees relvaga ähvardades Võrumaal Haanjas asuvat Coopi toidupoodi. Mees tabati vähem kui kolm tundi hiljem Lätist.

Politsei algatas peale röövi suuroperatsiooni, mille käigus tabati kella 15.45 paiku kirjeldusele vastav sōiduk ja kuriteos kahtlustatav 34-aastane mees piiriäärsel alal Läti poolel. Ta on kinni peetud, kōik üksikasjad selgitatakse edasises uurimises.

Esialgsetel andmetel sisenes täna kella 13 ajal pikemat kasvu eesti keelt kõnelev ja oma nägu gaasimaski taha varjav mees Haanjas toidupoodi ning nõudis müüjalt relvataolise esemega ähvardades kassaraha.

Keegi röövi käigus viga ei saanud. Esialgsetel andmetel sai mees paarsada eurot kassaraha.

Politsei kuulutas tagaotsitavaks punast värvi kaheukselise väikese sõiduauto, mis turvakaamerate analüüsil oli Mitsubishi Colt. Röövi hetkel oli sõidukilt registreerimisnumber eemaldatud.

Politseioperatsioonis osalesid patrullide kõrval ka kiirreageerijad ja piirivalvepatrullid. Ühtlasi oli kaasatud Läti politsei. Politsei kontrollis kirjeldusele vastavaid sõidukeid ning kogus taustainfot mehe isiku kindlaks tegemiseks.

Politsei tänab kogukonda, kauplusetöötajaid ja naaberriigi kolleege ladusa koostöö eest, mis vōimaldas politseil juhtunule aegsasti reageerida ja kuriteos kahtlustatav kuumadel jälgedel tabada.

Coopi pood Haanjas.

Viimased uudised