Tel, WhatsApp +37258973482‬
info@lounaeestlane.ee

vastu puud

Täna pärastlõunal juhtus Võru vallas õnnetus, milles said viga kaks tüdrukut, kes jäid tagurdava sõiduauto BMW ja parkiva koolibussi Volvo vahele.

„Täna kella 15.10 paiku sai häirekeskus teate õnnetusest Võru vallas Kääpa külas koolimaja juures,” ütles Delfile PPA pressiesindaja Kerly Virk.

Esialgsetel andmetel said seal viga kaks 14-aastast tüdrukut, kes jäid parklas tagurdanud sõiduauto ja parkiva bussi vahele.

Politsei selgitas, et BMW juht, kes tagurdas, oli kaine ja juhtimisõigusega, kuid esialgse info kohaselt ajas segamini pedaalid ning pidurdamise asemel andis gaasi.

Politsei info kohaselt juhtus õnnetus kella 15.11 ajal. 67-aastane mees tagurdas parklas sõiduautoga BMW 525TDSA otsa sõiduki taga viibinud kahele 14-aastasele tüdrukule, kes jäid sõiduki ja parkiva bussi vahele. Üks jalakäija toimetati Tartu Ülikooli Kliinikumi ja teine Lõuna-Eesti Haiglasse.

Praegu teadaoleval on ühe tüdruku seisund stabiilne, teise seisund raskem.

No Title

Kella 15:10 ajal jäid kaks 14-aastast tüdrukut Võrumaal Kääpa põhikooli juures parklas tagurdanud sõiduauto BMW ja parkinud koolibussi Volvo vahele. Kiirabi toimetas mõlemad tüdrukud haiglasse. Õnnetuse täpsemad asjaolud on selgitamisel. #LõunaP #Politsei

Kommentaarid

Viimased uudised