Tel, WhatsApp +37258973482‬
info@lounaeestlane.ee

Ööl vastu laupäeva ründas mees Tartus noort naist ja üritas teda vägistada.

Neiu kirjutas selle kohta sotsiaalmeediasse järgmise sissekande:

Tere, kallid neiud ja noormehed!
Reede öösel juhtus minuga kohutav õnnetus nimelt mulle tuldi kallale. See juhtus Tartus jalakäijate silla (Turusild) annelinna poolses otsas, kallaletulija oli suvaline mees. Mees võttis minust kinni, pani mind maha, toppis käsi püksi ja kägistas. Karjusin nii kuidas jaksasin ja selle peale toppis ta ka mulle käsi suhu. Mul vedas, ma sain minema ja pääsesin vaid kergemate vigastustega ning suure šokiga. Kõigil aga ei pruugi nii hästi minna.
Siiamaani tundub see nagu unenägu, sest see juhtus minu kallis kodulinnas ja teel, mida olen käinud lugematul arvul kordi.
Palun neiud, ärge minge öösel üksi koju, võtke takso või minge koos sõbranna või sõbraga, kellegiga, keda te usaldate.

Palun teavitega oma lähedasi ja hoidke neid! 💕

Aitäh kõigile! Politseisse on avaldus juba esitatud.

Politsei andis teada, et ööl vastu 17. augustit ründas seni tuvastamata mees Tartus jalakäijate silla lähistel 23-aastast naist. Naisel õnnestus mehe käest lahti rabeleda ja koju põgeneda. Juhtunu üksikasju ning ründajat selgitab politsei kriminaaluurimises.

Politsei on võtnud kannatanu ütlused ning on alustatud kriminaalmenetluse kehalist väärtkohtlemist käsitleva paragrahvi alusel, vahendab Delfi.

Tartu politseijaoskonna juhtivuurija Kalle Vall ütles, et aina enam pöördub vägistamise ohvriks või seksuaalse alatooniga rünnaku ohvriks langenuid abi saamiseks politsei poole. „Kui varasematel aastatel registreeris politsei kuni sadakond vägistamisjuhtumit aastas, siis möödunud aastal oli üle 160 juhtumi,” ütles Vall.

Kuigi sel nädalavahetusel olnud juhtumi puhul kannatanu ründajat ei tundnud, on enamike registreeritud sündmuste puhul olnud nii kannatanu kui ka teo toimepanija tuttavad või äsja tutvunud, rääkis Vall.

Viimased uudised