Tel, WhatsApp +37258973482‬
info@lounaeestlane.ee

Tulirelvast end maha lasta ähvardanud joobes mees avas politseinike suunas tule ning lasi seejärel iseennast. Politseinikud viga ei saanud, end tulistanud mehe seisund on raske.

Täna, 2. mai hommikul kella 5 paiku sai häirekeskus teate, et Tartumaal eramus ähvardab joobes 59-aastane mees end tulirelvast lasta.

PPA politseimajor Kaupo Martihhin kirjeldas, et relvaga seotud juhtumile, kus oli kõrgendatud oht inimese elule ja tervisele, reageerisid kiirreageerijad. „Kohale saabunud politseinike eesmärk oli meest takistada endale viga tegemast, kui sündmused võtsid äkki ootamatu pöörde. Politseinikud sisenesid kilbi varjus koridori ning teisel korrusel end varjanud mees tegi politseinike suunas tulirelvast mitu lasku. Õnneks need politseinikke ei tabanud,“ kirjeldas politseimajor.

Martihhin lisas, et korrakaitsjad tegid kohe ründe tõrjumiseks vastu kaks lasku, mis samuti ei tabanud. „Mees sulges end tuppa ning kostus järgmine lask. Politseinikud leidsid toast laskehaavaga mehe, kes oli end tulistanud. Mees viidi haiglasse, tema seisund on väga raske,“ vahendas politseimajor.

Politsei selgitas, et mehel relvaluba ei ole, relva päritolu on selgitamisel. Selle juhtumi kõik täpsemad üksikasjad selgitatakse käimasolevas kriminaalmenetluses.

Viimased uudised