Tel, WhatsApp +37258973482‬
info@lounaeestlane.ee

Foto: Monika Otrokova

Otepää vallavanem Kaido Tamberg esitas avalduse vallavanema kohalt tagasiastumiseks alates 31. märtsist. Uue vallavanema valimine on planeeritud Otepää vallavolikogu 19. märtsi istungile.

Vallavanem Kaido Tamberg:

„Ütlesin juba mõni kuu tagasi, et kaalun oma tagasiastumist. Kuigi mul on olemas veenev isikumandaat valimistelt ja tugev poliitiline toetus koalitsioonis ametis jätkamiseks ja oma meeskonna toetus ka praegu, tegin otsuse vabatahtlikuks taandumiseks vallavanema ametikohalt. See annab võimaluse tõe väljaselgitamiseks ilma Otepää mainet edasiselt proovile panemata ning tagab töörahu meie tõeliselt hästitoimivas meeskonnas ja koalitsioonis. Mulle on oluline, et töörahu säiliks ning et vallaametnikud saaks oma tööd edasi teha, seda enam praeguses olukorras. Mulle esitatud kahtlustused peavad saama lahenduse ja tõde peab tõusma. Läbielatu on mõjutanud ka minu tervist.

Ennast süüdi ja endal süüd kahtlustustes esitatus ma jätkuvalt ei tunne ning loodan selle poliitilise maiguga alatuse hiljemalt kohtus seljatada. Seni jätkan Otepää vallavolikogu liikmena praeguses ühtses meeskonnas. Olen veendunud stabiilse valitsemise ja meeskonnatöö pooldaja Otepääl ja toetan oma järeltulija leidmist meie valimisliidu ridadest.

Kummardus Otepää vallarahvale, loodan vallale veel paljuga kasulik olla. Tänan kõiki koostööpartnereid ja poolehoidjaid!“

Viimased uudised