Tel, WhatsApp +37258973482‬
info@lounaeestlane.ee

Pilt: Twitter

Kiirabiauto varastanud mees sõitis Norras rahvamassi. Auto sõitis otsa muu hulgas lapsevankrile. Vankrit lükanud naine ja lapsed viidi haiglasse.

Asi juhtus täna Norra pealinnas Oslos Torshovi linnaosas. Torshov asub mõne kilomeetri kaugusel Oslo kesklinnast.

Norra rahvusringhäälingu NRK andmetel varastas mees kiirabiauto ja sõitis sellega rahvamassi. Pealtnägijate väitel oli mees tulistanud inimesi.

Oslo politsei teatas sotsiaalmeedias, et kiirabiauto alla jäid naine koos lapsega ning vanem abielupaar. Naine ja laps viidi haiglasse.

Norra väljaande VG info kohaselt oli vankris kaks last.Üks laps on saanud kergelt vigastada, teise kohta pole veel infot.

Kiirabiauto oli varastatud kohaliku aja järgi kella 12.30 ajal päeval. Politsei sai kiirabiauto ja seda juhtinud relvastatud mehe kätte veerand tundi hiljem. Kahtlusalust tulistati, aga ta ei saanud raskelt haavata. Auto peatamiseks tulistati rehvidesse. Politsei otsib õnnetusega seotud naist.

Norra väljaande VG info kohaselt oli asjaga seotud kaks isikut, kellest üks on veel vabaduses. Politsei on seoses juhtunuga sisse piiranud laia ala. Kohal on palju politseipatrulle ja kopter.

Viimased uudised