Tel, WhatsApp +37258973482‬
info@lounaeestlane.ee

Foto: Lux Express

Lux Expressi buss, millega nakatunud Iraagi mees sõitis koos tütrega eile õhtul Riiast Tallinna, sõitis Tallinnast edasi Peterburgi.

Lux Expressi info kohaselt võeti buss täna liinilt maha. Bussifirma Lux Express tuvastas, et esimene Eestis tuvastatud koroonaviirusega patsient reisis Eestisse eile kell 14.00 Riiast Tallinna sõitnud Lux Expressi reisibussiga, mis jõudis Tallinna kell 18.30. Kõnealusel väljumisel oli müüdud 24 piletit, aga bussis oli 22 reisijat. Kaks reisijat ostsid kaks istekohta.

Lux Express on edastanud kõigi reisijate andmed terviseametile, kes võtab nendega ühendust. Lux Express on informeerinud ka bussijuhti ja reisisaatjat ning annab neile peiteperioodi ajaks töölt puhkust. Ettevõte jagab kõigile töötajatele edasisi tegevusjuhiseid.

Sama buss puhastati Tallinnas ja sõitis eile kell 21.30 edasi Peterburi. Terviseamet on kinnitanud, et ilma viirusekandjata on bussist nakkuse saamine vähetõenäoline, kuid sellest hoolimata võetakse kõnealune buss liinilt maha ja desinfitseeritakse põhjalikult üle.

Lux Express kinnitab, et on valmis ostma piletid tagasi inimestelt, kes soovivad oma lähipäevadeks ostetud reisist loobuda.

Asjast kirjutas Postimees.

 

Kommentaarid

Viimased uudised