Tel, WhatsApp +37258973482‬
info@lounaeestlane.ee

Ühendkuningriigis tuvastati täna neljapäeval, 31. detsembril viimase ööpäevaga rekordilised 55 892 uut koroonaviirusega nakatumist ja registreeriti 964 koroonasurma.

Olukord on väga kole vaatamata sellele, et poed ja koolid on suletud. Nüüd kardetakse, et seoses uue mutant-koroona levikuga piiranguid tuleb veelgi karmistada ja et karmid piirangud kestavad kuni suveni välja, vahendab Daily Mail.

Nüüd tahetakse uuesti kehtestata 2-meetrise distantsi nõue ning nõuda näomaskide kandmist töö juures.  Teadlaste väitel tuleb piiranguid jätkata kuni 2021. aasta suveni välja.

Teadlaste arvates ei piisa koroona uue tüve leviku tõkestamiseks piirangutest nagu koolide sulgemine, mida kasutati kevadel, vaid vaja oleks veel karmimaid meetmeid. Teadlaste väitel levib uus tüvi nii kiiresti, et selle peatamiseks ei piisa seni kasutatud piirangutest.

Valitsuse liikmed on nüüd veendunud, et lapsed jäetakse koju viiruse ulatusliku leviku piirkondades, seda vaatamata mõned poliitikute ja asjatundjate vastuseisule. Koolid tahetakse nüüd sulgeda pikemaks ajaks vaatamata väidetele, et see rikub ära terve põlvkonna.

See tähendab, et Londonis ja selle ümbruses jääb alates õppeveerandi algusest 4. jaanuarist koju ligi miljon last.

Kommentaarid

Viimased uudised