Tel, WhatsApp +37258973482‬
info@lounaeestlane.ee

Foto: Londoni politsei

Inglismaa pandi ööl vastu tänast teisipäeva, 5. jaanuari vähemalt kaheks kuuks lukku, nii et inimestel ei soovitata kodust väljuda. Tegemist on samalaadsete meetmetega nagu eelmise, 2020. aasta kevadel.

Koolid ja vähemolulised ärid suletakse. Eksamid jäävad ära. Alkoholi kaasa müüa ei tohi, et vältida inimeste kogunemist. Inimesed tohivad kodust väljuda ainult teatud tingimustel, nagu see oli eelmisel kevadel, vahendab Daily Mail.

Suletakse ka ülikoolid ja eksamid jäävad ära. Ainult lasteaiad tohivad jääda avatuks. Kodust tohib väljuda ainult viiel põhjusel: kui kaugtööd teha ei ole võimalik, esmavajaliku ostmiseks, kehaliseks tegevuseks, hooldamiseks ja arsti juurde minekuks.

Kõik vähemolulised ärid ja teenindusasutused nagu juuksurid suletakse. Söögikohad tohivad müüa toitu kaasa ostmiseks. Pubidest ei tohi alkoholi kaasa müüa. Laste mänguväljakud jäävad avatuks.

Kõik sise- ja välisspordirajatised, kaasa arvatud golfi- ja tenniseväljakud ning ujulad suletakse. Võistkondliku spordiga ei tohi tegeleda isegi välitingimustes. Lubatud on ainult tippsport.

Kommentaarid

Viimased uudised