Tel, WhatsApp +37258973482‬
info@lounaeestlane.ee

Kohtutäiturid saadavad laiali e-kirju, mille avamine on nõutav, aga milles võib sisalduda viirus, mille eest täitur ei vastuta.

Täituri saadetud kiri on järgmine:

KORDUV E-KIRI
Oleme Teile edastanud menetlusdokumendid, kuid meie andmetel ei ole dokumentide kättesaamise kinnitust kohtutäiturile saadetud. Seetõttu edastame käesoleva e-kirja koos sellele lisatud manus(t)ega Teile korduvalt ja palume kinnitada dokumentide kättesaamist:
———–
Käesolev e-posti sõnum ja selle võimalikud manused on adresseeritud üksnes ülalmärgitud isikutele ja võivad sisaldada konfidentsiaalset informatsiooni või informatsiooni, mille avaldamine on seadusega piiratud. Kui olete sõnumi saanud eksituse tõttu, palun informeerige saatjat, klõpsates nuppu “Vasta” (“Reply”), seejärel kustutage sõnum oma arvutist. Kuigi me usume, et sõnum ja ka selle võimalikud manused on vabad viirustest, mis võivad arvutit või IT süsteemi kahjustada, avate sõnumi või selle manuse(d) siiski omal vastutusel. Meie ei vastuta kahjude ega probleemide eest, mis võivad tekkida selle sõnumi või manus(t)e avamise tagajärjel. Säästa loodust, ära prindi seda sõnumit välja!
Kommentaarid

Viimased uudised