Tel, WhatsApp +37258973482‬
info@lounaeestlane.ee

Haridusministeeriumis kipub juhtuma, ole sa keskerakondlane või orav – kui üle-eelmine minister Mailis Reps kasutas autojuhti lapsehoidajana ja tegi muid sigadusi, siis tema järglane Liina Kersna palkas sohvri maksumaksja raha eest ihufotograafiks.

Reformierakondlasest endise hariduse- ja teadusministri Liina Kersna, kes esitas enne valitsuse laialipeksmist tagasiastumispalve seoses kiirtestihankega, autojuht tegi temast igal sammul pilte ja hakkas selle eest saama maksumaksja raha 450 eurot kuus, vahendab Uued Uudised.

End kommunikatsioonispetsiks pidav Liina Kersna ütles Eesti Päevalehele, et tema taustast võis tuleneda harjumus järjepidevalt sotsiaalmeedia kaudu teada anda, millega ta tegeles. Kersna sotsiaalmeediakontod kubisevad fotodest: minister töötab, külastab koole ja muid haridusasutusi ning väisab üritusi. Päevalehele jäi silma, et peaaegu kõikide piltide autor on üks mees – Raimo Roht, kes on ministri autojuht.

Pildistamise, fotode töötlemise ja haldamise ehk „täiendavate tööülesannete“ täitmise eest saab ta eelmise aasta 1. juulist lisatasu 450 eurot kuus.

Viimased uudised