Tel, WhatsApp +37258973482‬
info@lounaeestlane.ee

Coopi pood Haanjas.

Gaasimaskiga nägu varjanud Võrumaa mees röövis eile pärastlõunal Haanja poest kassaraha, võttis pärast kuritegu auto peale oma lähedased ja sõitis Lätti.

Coopi kaupluse kassast saagiks saadud paarisadat eurot ei jõudnud mees kaua nautida, kuna Läti politsei pidas ta paari tunni pärast röövi kohast poolesaja kilomeetri kaugusel Ape lähedal kinni, vahendab Postimees.

Eile kella ühe paiku päeval sisenes Võrumaal Haanja poodi pikemat kasvu eesti keelt kõnelev mees, kes relvaga ähvarades nõudis müüjatelt sularaha. Sel hetkel viibis poes lisaks kahele müüjale ka ema, kellel oli kaasas viis last.

„Lapsed olid jäätised ära valinud, me olime leti ääres, sularaha oli müüjale ulatatud jäätiste eest ja siis äkki astus uksest sisse gaasimaskis mees ja siis ma märkasin tal vasaku külje juures püssi. Ja ma ikka veel sellel hetkel ei arvanud, et asi on tõsine,” rääkis laste ema Evelin Meldre „Aktuaalsele kaamerale”.

„Müüa oli just kassa lahti teinud, et mulle raha tagasi anda, ta hüppas letile, suunas püssi müüja poole, nõudis sularaha ja sel hetkel ma sain aru, et asi on väga tõsine,” meenutas Meldre.

Röövi käigus ei saanud keegi vigastada. Oma käega kassast paar sada eurot kaasa kahmanud mees lahkus sündmuskohalt punast värvi Mitsubishi Coltiga, millele olid eemaldatud numbrimärgid. Sündmusest teavitati kohe politseid.

Kohalike jaoks on tähtis see, kuidas taastada turvatunne.

„Mina pean tegelema sellega, et ma lähen jälle jäätist ostma siia poodi. Hetkel ma ei kipu siia, aga ma usun, et me lähme jälle jäätist ostma lastega,” ütles Meldre.

Viimased uudised