Tel, WhatsApp +37258973482‬
info@lounaeestlane.ee

Kujutis: Twitter

Saaremaal suri mõned päevad tagasi koroonaviiruse tagajärjel 53-aastane hooldetöötaja, kes oli ühtlasi Eestis esimene koroonaga seoses surnud meditsiinitöötaja.

Hukkunu lähedane hoiatab sotsiaalmeedias, et haigus on väga salakaval: inimene suri kodus ja ei jõudnudki haiglasse.

Jutt on järgmine:

Mina, minu pere ja kõik lähedased oleme hetkel suures leinas, kohati pole see veel kohale jõudnud, aga me kaotasime VÄGA KALLI inimese, ta oli mulle mitte ainult ämm, vaid ka minu sõbranna.
Tahan teile südamele panna, et ärge alahinnake seda koroona viirust, ta ei röövi meilt ainult vanu inimesi, minu ämm oli kõigest 53, ta oli noor naine, ta pidi võitlema selle viirusega kodus, haiglasse ta paraku ei jõudnudki. Ta võitles mitu nädalat palavikuga, perearst kirjutas mitu erinevat rohtu, need paraku ei aidanud.
Tahan pöörduda perearstide poole, palun olge veendunud, et kodus üksi olev viirusega võitleja selle viiruse ka võidab, kui inimesel on mitu nädalat palavik, siis palun tehke kõik nii, et inimene saaks arstide hoole alla.
Tahan pöörduda nende inimeste poole, kelle lähedane selle viirusega kodus võitlema peab, olge veendunud, et temaga on kõik korras, nad ei pruugi ise aru saadagi.
Kallid viiruse kandjad, kes hetkel kodus sellega võitlema peavad, palun rääkige alati tõtt, nii arstidele kui ka lähedastele oma seisukorrast, ärge varjake, tean, et te ei taha kedagi muretsema panna, aga see viirus on nii salakaval, et võib sekundiga teilt elu võtta. Minu ämm ütles paar tundi enne lahkumist, et vaikselt läheb paremaks ja peagi rohud pidid mõjuma!
Minu ämm, kes läks pilvepiiri taha, teda jäävad igatsema tema ema, õed, vennad, kolleegid haiglast, sõbrad, tema 4 last, 4 lapselast (1 kuune, 3 aastane, 8 aastane, 14 aastane) ta oli super vanaema neile, ta ei tahtnud veel minna, kõige pisemat lapselast ta ei jõudnud õieti nähagi !😔
Kirjutan, sest ma tahan, et seda valu keegi tundma ei peaks, PALUN hoolige endast ja oma lähedastest veel rohkem kui seni seda teinud olete, PÜSIGE KODUS! 😔

Kommentaarid

Viimased uudised