Tel, WhatsApp +37258973482‬
info@lounaeestlane.ee

© Pixelshot canva.com

Lasteriiete valimise muudab keeruliseks see, et keeruline on valida õiget suurust. Lapsed kasvavad kiiresti ja seetõttu muutub just selle õige suuruse leidmine raskeks. Hea oleks valida suurus, millest ta kohe välja ei kasvaks, aga samas näeks hea seljas välja. Kuidas siis leida sobivad lasteriided?

Lasteriided tuleb valida lähtuvalt suurusest ja vanusest

Lasteriiete valimise aluseks on laste mõõdud. Kuigi nad kasvavad kiiresti, on võimalik kasvutempoga arvestada ja valida lasteriided just sellises suuruses, et neid oleks võimalik kanda võimalikult kaua. Samal ajal ei saa valida liialt suuri riideid, sest need ei istu hästi seljas ja on lapse jaoks ebamugavad. 

Riiete suurusel tuleb lähtuda ka riideeseme tüübist. Kas selleks on üleriided, püksid või seelikud? Samuti sellega, millal sa need ostad ja mis aja pärast neid sinu laps kandma hakkab. Seda eriti juhul, kui plaanid osta talveks üleriideid kevadel. Talveni on kaua aega ja selle ajaga kasvab sinu laps, seega peab hästi läbi mõtlema, millises suuruses riideid osta.

Mugavad ja praktilised lasteriided

Lapsed on aktiivsed ja nad armastavad palju joosta ning mängida. Seega peavad kõik lasteriided olema lisaks sobivale suurusele ka mugavad. Mugavuse tagab nii hea lõige, funktsionaalsus nagu taskud, lukud kui ka head materjalid. Hansapostist ja Kaup24 saab tellida erinevad lasteriided kaubamärkidelt, mis on üle maailma hinnatud hea kvaliteedi poolest. Nendeks on nii name it, adidas kui ka teised brändid. Tommy Hilfiger on samuti tuntud heade ja loomulikult stiilsete lasteriiete poolest. Nende valikust leiab kõik alates sokkidest kuni jakkideni. Seega, kui sa oled ka ise Tommy Hilfiger fänn, saad osta omale ja lapsele samad riided, millega uhkelt mööda linnatänavaid kõndida. Ükskõik, kas sinu eelistuseks on Tommy Hilfiger, Huppa või mõni kolmas laste kaubamärk, valikut tehes lähtu vajadusest, mugavusest ja suurusest.

Vastupidavad ja kergelt hooldatavad riided

Lastel juhtub ja pole imeks pandav, kui pärast õues mängimist on põlvedel muru jäljed või söömise järel mustika plekid. Sellega tuleb kohe arvestada ning valida endale tõhusad pesuvahendid ning riided, mis on kergelt hooldavatest materjalidest. Siin all peame silmas nii masinapesu võimalust kui ka niisama kerget puhastust lapi või kergpesu näol. Viimane on hea omadus erinevatele õueriietele, mida on keeruline masinas pesta ja pole mõtet iga kord keemilisse puhastusse viia. Veendu materjalide koostise kui ka omadustes, et panna kokku laste garderoob, mis on ilus, funktsionaalne ja kergelt puhastatav.

Kasuta Hansaposti ja Kaup24 e-poodides filtreid ja kategooriaid, et valida välja kõik vajalikud lasteriided vastavalt vanusele, suurusele kui ka riiete tüübile, mida oled otsima tulnud.

Viimased uudised