Tel, WhatsApp +37258973482‬
info@lounaeestlane.ee

Nii uskumatu kui see ka ei tundu, siis esimene online hasartmängude veebileht avati umbes 20 aastat tagasi, sillutades teed sadadele ja tuhandetele lehtedele, mida täna võib kasutada.

Kuid kas online kasiinos mängimine erineb tavalises kasiinos mängimisest ja miks on ahvatlev mängida kodus, mitte kasiinos? Selles artiklis vaatame kuidas online kasiinod toimivad ning kuidas seal mängida.

Online kasiinode omapära

Online kasiinod erinevad maapealsetest kasiinodest mitmel ilmselgel viisil. Mängijate ja diileri vahel on vähe või pole üldse mitte suhtlemist. Tegelikult pole isegi diilerit, sest kõiki mänge juhivad arvutiprogrammid. Online mängud, nagu videopokker või blackjack, lähevad tavaliselt palju kiiremini, sest mängijate ja diileri vahel pole vestlust mängu aeglustamiseks.

Online kasiinod pakuvad tuhandeid erinevaid mänge. Enamik mänge on graafika ja heliefektidega, nagu päris videomängud. Online versioonides mänguautomaatid on üldjuhul parema graafika ja rohkemate funktsioonidega kui tavalised kasiinod.

Online kasiino mängude ausus

Selleks, et mängimine oleks igati aus kasutavad online kasiinod juhuslike numbrite genereerimist juhuslike arvude generaatori (RNG) protsessi abil, mis genereerib numbrite või sümbolite jada, mida ei saa ette ennustada. Juhuslike arvude generaatoreid on 2 peamist tüüpi: pseudo-juhuslike arvude generaatorid ja tõeliste juhuslike arvude generaatorid. RNG-d kasutatakse online kasiinodes, kus pole diilerit ja seda kasutatakse peamiselt slotimängude jaoks, et muuta mängukogemus õiglaseks.

Seda eelpool kirjeldatud protsessi ning mängude ausust kontrollivad vastava asukohariigi, kus online kasiino tegutseb, ametiasutused. Seega näiteks Eestist litsentseeritud online kasiino teenust kasutades võib Eesti mängija olla kindel, et tegemist on ausa online kasiinoga, kus mängimine on aus ning turvaline. Parimad online kasiinod Eesti mängijate jaoks on leitavad Kasiino.com veebilehel.

Kasiinomängude mitmekesisus

Tänapäeva online kasiinod ei ole vaid pokkeri, blackjacki või mänguautomaatide päralt. Näiteks live kasiinodes avaneb võimalus mängida justkui päris kasiinos, kus on võimalik mängida erinevaid hasartmänge diileritega.

Kõigi suuremate kasiinode valikusse kuulub ka spordiennustus, kus võimalik tänapäeval panustada ka näiteks virtuaalspordi ja e-spordi peale. Vähesed teavad ka, et paljudest spordisündmustest on olemas ka otseülekanne.

Kas online kasiinod on turvalised?

Turvalisuse tagamiseks tuleb mängida online kasiinodes, mis on Eestis litsenseeritud kasiinod. Näiteks kõik suuremad kasiinod mida ilmselt iga inimene teab tänu ohratele telereklaamidele on litsentseeritud ja tegevusloaga. Nimekirja litsenseeritud kasiinodest võite leida eelmainitud kasiino.com veebilehelt.

Kui satute mõne võõra nimega kasiino veebilehele, siis kindlasti tehke oma kodutöö ja uurige kas antud kasiino on Eestis litsenseeritud. Nii väldite võimalikku petta saamist.

Viimased uudised