Tel, WhatsApp +37258973482‬
info@lounaeestlane.ee

Pilt: Pexels

Online kasiinod on saavutamas aina suuremat populaarsust ja kõik mängijad, kes on erinevate portaalidega kokku puutunud ilmselt teavad, et hasartmängusaidid püüavad mängijatele pakkuda võimalikult palju erinevaid maksemeetodeid. Kõikide erinevate maksevõimaluste detailne kirjeldamine ühes artiklis oleks liiga mahukas, kuid mängijatel on hea teada, et aina enam kasiinosid aktsepteerib sissemaksetena ka krüptovaluutasid.

Kõige populaarsem ja aktsepteeritavaim krüpto on online kasiinomaailmas endiselt Bitcoin, millest ilmselt igaüks on midagi kuulnud. Teeme siin lühikese ülevaate krüptovaluutaga hasartmängudesse panustamise eelistest ja puudustest. 

Krüptoga panustamine võib vähendada boonuseid

Alustavale mängijale võib see info tunduda ebaoluline, kuid kogenud panustajad teavad, et mõningate maksemeetodite kasutamine jätab mängija ilma erinevatest boonustest. Lisaks saab mõne maksevahendiga teha küll sissemakseid, kuid väljamakseteks tuleb leida muud võimalused.

Krüptovaluutaga panuste tegemine toob sageli kaasa heast tervituspakkumisest ilma- jäämise. Eesti kasiinodes ei ole krüptoga kasutamine küll väga levinud, kuid seda tuleb ette, seega tasub olla tähelepanelik, millised tingimused on erinevale makseviisile kehtestatud. Bet365 boonuskood 2022 annab näiteks paremad panustamisvõimalused nende spordiennustusportaalis olenemata valitud maksevahendist.

Miks kasutatakse panuste tegemiseks krüptovaluutat?

Üheks krüptovaluuta kasutamise eeliseks on kasutajate sõnul selle anonüümsus – väga mitmetes riikides on online kasiinodes mängimine keelatud ja enda panga kaudu sissemakseid teha ei saa. Seetõttu püütakse leida mitmeid juriidilisi nüansse ja kõrvalepõikeid, kuidas mängimisest või spordiennustustest osa saada ja krüptovaluuta annab selleks võimaluse. 

Väga keeruline on hinnata, kui suur osa online panustest kogu maailmas tehakse krüptovaluutas. Eestis on see osakaal ilmselt üpris väike, sest siin ei ole veel paljud kasiinod krüptoga panuste tegemist võimaldanud, kuid väidetavalt on mõnes riigis krüptotehingute osakaal hinnanguliselt 50% kogu online tehingute mahust. 

Kuidas saab krüptoga panuseid teha?

Tehniliselt on krüptovaluutaga panuse tegemine sama lihtne nagu iga muu raha või valuutaga. Sissemakse tegemiseks tuleb jälgida valitud kasiinoportaali samm-sammulist juhendit, mõningatel saitidel saab krüptot ka otse osta.

Väidetakse samuti, et Bitcoin ja muud krüptovaluutad on paljudest online maksevahenditest turvalisemad, kuna nende varastamine ja häkkimine ei ole eriti tõenäoline, kui omanik hoiab oma paroole turvalises kohas. Sellele väitele võiks Eesti kontekstis julgelt vastu vaielda, et meie pangandussüsteem on samuti äärmiselt turvaline ja kaitstud.

Online kasiinod on jätkuvalt tõusvas trendis

Online kasiinode ja e-spordi mängijate arv on viimastel aastatel pidevas tõusutrendis. Üheks põhjuseks on kahtlemata asjaolu, et veebikasiinod annavad mängijatele lõputuid võimalusi kasutada erinevaid soodustusi ja boonuspakkumisi, kuid lisavad pidevalt ka erinevaid alternatiivseid makseviise.

Soovitame enne uue online kasiino või spordiennustusportaaliga liitumist kindlasti veenduda, kas seal on võimalik teie eelistatud makseviisiga tasuda ning kas kindla maksevahendi kasutamine toob kaasa piirangud boonuste kasutamisel. Eelnev tingimustega tutvumine aitab ära hoida hilisemaid pettumusi. 

Viimased uudised