Tel, WhatsApp +37258973482‬
info@lounaeestlane.ee

Foto: Tartu LV

Tartus nädal aega tagasi suure aplombiga avatud rendirataste süsteem on esimese nädalaga nii ära väntsutatud, et tuli teatud ajaks kinni panna.

Tartu linnavalitsus andis teada, et 16.-18. juunil on öösiti kell 01.00-05.00 rattaringluse süsteem suletud, kuna rattad vajavad aktiivse kasutuse tõttu laadimist ja tehnilist hooldust.

Seejärel otsustab linnavalitsus, kas taolised hoolduspausid jätkuvad ka edaspidi, kui pikad need on ja millistel kellaaegadel.

Ühtlasi palub linnavalitsus kasutajatel suhtuda rattaringluse ratastesse heaperemehelikult ning anda teada juhtumitest, kus seda ei tehta. Teated saata e-posti aadressile info(at)ratas.tartu.ee. Võimalusel fikseerida ratta number, kellaaeg, asukoht ning teha foto vandaalitsejatest.

Lisaks palub linnavalitsus tähelepanu pöörata ratta lukustamisele lisalukuga. Kui ratast lukustatakse lisalukuga, siis tuleb kindlasti lisalukk panna läbi esiratta kodarate ja kinnitada paremal pool asuvasse pesasse, alles siis on ratas korralikult lukus ja seda ei saa vandaalitsejad kasutada.

Lisaks otsib Tartu linn suveks rendirataste kõneoperaatoreid, kes abistaksid ning juhendaksid rendirataste kasutajaid nii telefoni kui e-maili teel.

Linnavalitsus edastas järgmise teate:

Ootame Sind kandideerima kui suhtled vabalt eesti ja inglise keeles ning saad aru ka vene keelsest pöördumisest, Sul on tehniline taip ning hea analüüsioskus ja kindlasti ambitsioon olla osaline Tartut muutva rattaringluse käivitamises.

Pakume võimalust olla asendamatu tugi kõigile rattaringluse kasutajatele, kuuluda meie ühtsesse meeskonda ning asuda tööle kohe. Töötasuks on 900 eurot (bruto) kuus.

Telefoniliini haldamise tööaeg on vahetustega E-R kell 7-20 ja L-P 11-19

❗️Kui tunned, et tahad saada osa sellest erilisest tööpakkumisest, siis kiirusta, sest kandideerimise tähtaeg on juba pühapäeval, 16. juunil kell 23:59 ning tööle saab asuda teisipäeval, 18. juunil.

Kandideerimiseks saada oma cv ja motivatsioonikiri aadressile personal(at)raad.tartu.ee.

Kommentaarid

Viimased uudised