Tel, WhatsApp +37258973482‬
info@lounaeestlane.ee

Kuvatõmmis.

USA-s Dallases aeti lennukist välja ema, kelle 2-aastasel astmaatikust pojal polnud näomaski ees. Ema Amanda Pendarvis rääkis, et ta anti politseile üle.

Pendarvis rääkis, et stjuardess oli üle lennuki kuulutanud, et lennuki väljumine viibib ühe allumatu reisija tõttu. Ema samas tunnistas, et ei keeldunud maskist. Ema hoidis lapsel maski näo ees, kui teda koos lapsega lennukist välja eskorditi, vahendab Independent.

Ema rääkis, et laps on astmaatik ja tema väitel ei huvitanud stjuardessi see, et lapsel tekkis õhupuudus. Lennufirma väitel aga ei teadnud meeskond, et laps on astmaatik.

Juhtunust on sotsiaalmeedias video, kust on näha, et laps nuttis  Firma American Airlines kodulehel on kirjas, et kõik reisijad peavad kandma maski kogu lennu vältel. Maskist keeldujatel keelatakse lendamine ning neid ei lasta ka tulevikus American Airlines’i lendudele.

Reegel ei kehti alla 2-aastaste laste kohta ja nende kohta, kel on puue, mis ei luba maski kandmist. samas aga peab puudest teada andma kolm päeva enne reisi.

Viimasel ajal on olnud ridamisi juhtumeid, kus reisijad on USA-s lennukilt maha tõstetud seoses karmide maskinõuetega.

Lennufirma andis teada, et ema ja laps pandi hilisemale lennule.

Viimased uudised